Pie ”Lauku sētas” puišiem ierasties gatavs Gunārs no Balviem

16 komentāri
Pie ”Lauku sētas” puišiem ierasties gatavs Gunārs no Balviem

Paskatījies jauno ”Lauku sētas” sezonu, ne pa jokam iededzies ir ”Saimnieks meklē sievu” Gunārs no Balviem. Ieraudzījis, kas notiek spēlē, kurā piedalās 12 (nu jau 10) jauni zēni, viņš gatavs doties uz filmēšanas vietu brašuļus pārmācīt.

”Esmu šokā! Pati ”Lauku sētas” ideja ir laba, bet izpildījums – briesmīgs!” paziņo Gunārs. Saimnieks, kurš pats visu dzīvi rosījies laukos, redzot to, ko lauku mājās dara puiši, esot šausmās.

”Kurš vispār vienā brigādē liek 12 cilvēkus? Nojumes celtniecības darbiem vajadzēja maksimums trīs vai četrus! Vai darbu vadītājs speciāli taisa haosu?

Vai ”Lauku sētas” vīriešu sezona ir izgāšanās? Violeta vīlusies šovā bez intrigām

Saimniecei ar 12 darbiniekiem ir tādas iespējas – varēja paralēli ievilkt kanalizāciju, lai nav jārokas pa tualeti. Bet te 12 vīri dara 3 cilvēku darbu!” zēnus kritizē Gunārs.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Viņš pats savulaik strādājis par vadītāju 40 cilvēku brigādei un ir gatavs pamācīt puišiem, kā pareizi strādāt.

”Esmu gatavs ierasties ”Lauku sētā”, parādīt puišiem, kā jāstrādā, un pacelt reitingus!” paziņo Gunārs.

Viņš esot izslēdzis televizoru ”Lauku sētas” otrās sērijas vidū, jo kļuvis garlaicīgi. Saimniekam nav saprotams, kā puiši jau tagad nespēj sadzīvot – pats Gunārs savulaik armijā guvis rūdījumu un iemācījies ar visiem sadarboties un rast kopīgu valodu.

”Šova ideja ir laba, bet tur trūkst normāla vadītāja. Tas arī visu sačakarē.

Bet man ir piedāvājums. Esmu gatavs nākamo ”Lauku sētas” komandu uzņemt pie sevis, savā saimniecībā, kas nodarbojas ar vēžu audzēšanu. Man ir gatavi darbi, un es visu sagrieztu kājām gaisā!” pieļaut kļūdas zēniem neļautu saimnieks Gunārs.

Kā Skaties.lv atklāj Gunārs, pa brīvdienām viņš šo ideju izrunājis ar savu fanu pulciņu, un ļaudis ir sajūsmā,.

”Fani man lūdz, lai es piedalos ”Lauku sētā”, bet ar 12 dāmām, jo es viņas spēšot savaldīt un ieviest kārtību,” priecīgi pacilāts un gatavs jaunai filmēšanai ir Gunārs.

16 komentāri