Pie Dembovskas grib ievākties Jaungada naktī satikts vīrietis; Aija lūdz palīdzību TV šovā

100 komentāri
Pie Dembovskas grib ievākties Jaungada naktī satikts vīrietis; Aija lūdz palīdzību TV šovā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Tam, kas notiek ar ”Lauku sētas” zvaigzni Aiju Dembovsku, nespēj izsekot pat kvēlākie fani. Kamēr Skaties.lv meitene izkratījusi sirdi par to, kā 2018. gada izskaņā sazāļota un izmantota, TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” meitene paziņojusi, ka Jaungada naktī ar kādu ”pabučojusies”, un nu puisis grib pie viņas ievākties. Kam taisnība?

”Jaungada naktī satiku foršu puisi. Pabučojāmies. Neliek tagad mieru. Visu laiku saka, ka tas ir liktenis, un grib jau ievākties pie manis,” raidījumam paziņojusi Aija. Meitene lūgsi Latvijas slavenības palīdzēt.

Skaties.lv vērsās pie Aijas, lai noskaidrotu, kas notiek – vai tiešām uz viņas sirdi sacerējies nelietīgais izmantotājs?

Aija steidz nomierināt fanus – šis nav puisis, ar kuru viņa bučojusies šajā gadumijā, un nav arī izmantotājs, kurš viņu sazāļojis iepriekšējā naktī. Šis puisis ir jau aizvadītās gadumijas problēma.

Ko Aija darīja šajā gadumijā? Lasi TE!

”Tāda problēma man bija pagājušogad, tāpēc meklēju padomu,” skaidro Aija. Nu, kamēr jautājums gaidījis savu kārtu, puiši jau nomainījušies, un šis gadījums jau viņai aizmirsies.

Tiesa, Aija ar prieku noskatījusies sižetu, kur viņai padomus dot cenšas Latvijas slavenības. Iespējams, šie padomi noderēs kādai citai dāmai, kuras dzīvē ir līdzīgas kaislības.

100 komentāri