Pavisam atklātas ”Ķēķa runas”: Eglīte pasaka visu, ko domā par ”Lauku sētā” palikušajiem

9 komentāri

Skatītājiem par lielu sarūgtinājumu no ”Lauku sētas” jau izbalsota Līga Eglīte, kuras ierašanās radīja īstu apvērsumu. Skaties.lv ”Ķēķa runās” skaistule nebaidās pateikt visu, ko domā par pārējiem dalībniekiem.

Kā pēc spēles pamešanas uzsver Eglīte, viņa uzskata, ka nekas nenogāja greizi. Viņas cieņu spēlē iemantot izdevās Aigaram.

”Savukārt Normunds un abi Armandi manā uztverē ir klasiskie mietpilsoņi, kuri labi strādā spēlē un tas ir viņu trumpis, bet citādi viņi ir garlaicīgi un absolūti neinteresanti. Un viņu viedoklis mani galīgi neinteresē,” spēlē palikušos komentē Eglīte.

Eglītes leģendāro iznācienu bez krūštura baudi TE!

Viņai no spēles paliks arī gaišas atmiņas – ne jau darbs spēlē bijis galvenais. Eglīte neslēpj, – reizēm bijusi tāda pārslodze, ka vairs neko nav gribējies darīt, taču, neskatoties uz to, ”Lauku sēta” esot lielisks šovs! Un tā to vajag uztvert.

”Daži no tiem, kas tur sēž iekšā, tik ļoti baidās par savu reputāciju, ka tas nav aprakstāms. Cik ļoti dziļās viņi ir bailēs par to, ko padomās citi par viņiem,” tā Eglīte, kura izmanto iespēju veltīt skarbu kritiku spēles meitenēm.

Uzvaru šovā viņa novēl Aigaram vai Dacei. Eglīte paziņo, ka puiši šogad ”nav no saprātīgā gala”.  ”Ko mēs gan varam gaidīt no tādiem kā Armandi un Normunds, kuri ir vienkārši sakompleksēti mietpilsoņi?” jautā kārdinātāja.

Kuru izbalsos nākamo?

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!