Patiesība par ”seksu”, haotisko malkas krāmēšanu un konkurenšu skaudību: ”Lauku sētas” Vitas atklātais stāsts

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

13 komentāri
Patiesība par ”seksu”, haotisko malkas krāmēšanu un konkurenšu skaudību: ”Lauku sētas” Vitas atklātais stāsts
Vita Taube, 31 gads, Rīga (LNT publicitātes foto)

No ”Lauku sētas” otrajā nedēļā visai skaļi izbalsota Vita Taube. Meitene atzīta par nedēļas sliņķi un komandas biedrenes viņu asi kritizējušas par it kā vieglo uzvedību, baudot randiņu ar Intaru. Taču aiz tā, ko redzēja skatītāji, stāv pavisam cita patiesība. Sarunā ar Skaties.lv Vita atklāj, ka jau no pirmajām iepazīšanās minūtēm meitenes nostājušās pret viņu un sākušas vīt intrigas, kas rezultējušās ar šo skaļo izbalsošanu.

Vita krita šova dalībnieču nežēlastībā pēc sakara ar kolēģi Intaru – meitenes nekautrējās kamerā visai nievājoši izteikties par meitenes morāli, pavadot naktis kopā ar Intaru. Kā Skaties.lv atklāj Vita, meitenes, smejot par viņas it kā vieglo uzvedību, pamatīgi pāršāvušas pār strīpu – nekāda seksa ”gazikā” nav bijis, un arī visādi citādi viņa ar Intaru uzvedusies rātni.

”Pirmajā vakarā mūs pieķēra, sēžam un pļāpājam pie ugunskura, kur nosēdējām līdz četriem rītā. Izdomājām pārējos pakaitināt, un tika noorganizēts šis randiņš ”gazikā”.

Jā, mēs parunājām, pasmējāmies, bet kāds sekss? Nekāda seksa tur nebija! Mēs šova ietvaros vispār ne reizi pat neskūpstījāmies,” atklāti par notikumiem, ko pārējās dāmas kameru priekšā interpretēja kā īstu izlaidību, stāsta Vita.

Taču vairāk par šo pavieglās meitenes imidžu, ko ap viņu jau no pirmā tikšanās brīža uzbūrušas greizsirdīgās komandas biedrenes, Vitu sāpinājis fakts, ka viņa dāmu intrigu rezultātā kameru priekšā padarīta par sliņķi.

”To, ka es būšu tā, kas izies, zināju jau uzreiz, kā tiku pielikta par darba vadītāju pie malkas skaldīšanas,” skumji nosmaida Vita. Kā atklāj izbalsotā dalībniece, patiesībā Laura bijusi vienīgā, kura visu dienu skaldījusi malku, pārējās ”nozīmējušās” vien, operatorus ieraugot.

Vita

Vita

”Kā tika ieslēgtas kameras, pēkšņi ”uzradās” trīs skaldītājas kameru priekšā. Turklāt Dace, ne vārda neteikusi,no darbiem pazuda uz pusi dienas.

Katrai no meitenēm bija dots savs uzdevums, bet reāli viņas pašas skraidīja bezjēgā un taisīja bardaku. Un, runājot par piekabi, pēc tās nemaz nebija vajadzības.

Šķūnis bija turpat blakus, un mums bija viena skaldītāja un trīs krāmētājas. Bezjēdzīgi kraut iekšā un ārā piekabē, ja ar ”tačku” var iebraukt šķūnī pie pašas kaudzes un izbērt,” skaidro Vita, atklājot, ka meitenes būtībā sataisījušas kašķi ne par ko, kas rezultējies ar Vitas izbalsošanu.

”Es darbu spēju sadalīt, bet, ja cilvēki paši bezjēdzīgi skraida apkārt kā aunapieres, tad rezultāts ir tāds, kāds ir,” tā Vita, kura uzskata, ka tad, ja meitenes būtu uzvedušās normāli, komanda varētu uzvarēt puišus. Bet neies jau Vitai pakļauties!

Kā skaidro Vita, jau no pirmajām tikšanās minūtēm ”Lauku sētā” starp meitenēm iezīmējušās divas frontes – viņas un Evas.

Vita

Vita

”Es biju vienīgā, kura Evai pretī turējās, visas pārējās bija viņai kā klēpja sunīši. Zināju, ka viņa man aiz muguras visu laiku vērpj intrigas un aprunā, taču, kad šova veidotāji aicināja ieskatīties man acīs un pateikt, ko domā, tam viņai nebija drosmes.

Noskatoties raidījumu, man bija īpašs šoks par Daci. Šovā viņa tēloja man draudzeni. Pēc filmēšanās abas ar Inesi uzaicināja mani ”Facebook”. Biju šokā, kad ieraudzīju, ko viņas patiesībā kameru priekšā saka par mani.

Sajūta, kad uzzini, ka cilvēki, kuri izlikušies par draugiem, tajā pašā laikā ir ”dūruši tev dunci mugurā”, nav no patīkamajām.

Pēc raidījuma izdzēsu viņas abas no ”Facebook”. Man draugu pietiek, tādus draugus man nevajag,” nosmej Vita, piebilstot, ka joprojām uztur labas attiecības ar Lauru, kura vismaz šovā neko netēloja.

Dalību ”Lauku sētā” Vita nenožēlo, taču, kā smejas, ottreiz vairs uz šādu avantūru neparakstītos.

Vita

Vita

”Jau autobusā, braucot uz saimniecību, meitenēm radās par mani viedoklis. Un pirmajā vakarā  jau sākās aprunāšana.

Šova laikā pārējās uzsvēra, ka esmu vieglas uzvedības, bet reāli es ”Lauku sētā” biju viena no apģērbtākajām. Jā, man bija līdzi šis rozā kostīms, taču tās nav manas ikdienas drēbes – tas ir šova tērps no dejām.

Savukārt pārējās tikmēr staigāja apkārt peldkostīmos,” par kolēģu liekulību nosmīn Vita.

Vita uzjautrinās, ka savā ziņā viņu iegāzis tas, ka viņa nesmēķē. Kamēr citi pīppauzēs pinuši intrigas, viņa strādājusi bez pārtraukumiem, taču ekrānā parādīti tikai viņas atpūtas brīži.

”Un ja kāds apgalvo, ka esmu nenopietna, tad varu teikt – atpūtas brīžos mums bija daudz jautru piedzīvojumu, kas palīdzēja pārvarēt pārējo dāmu negācijas. Kā saka – smiekli ārstē!” tā Vita.

Izbalsošanā viņai īsti pareizi nav licies tas, ka gan viņai kā dāmai, gan stipriniekam Normundam jātur virs galvas vienāds smagums.

”Vidusmēra meitene spēka uzdevumos nekad nebūs spēcīgāka par puisi,” skaidro meitene, kura gan spaini noturēja pat ļoti ilgi, par spīti tam, ka komandas biedres nekādi necentās viņu atbalstīt – pat otrādi.

Viņa ar interesi sekos tālāk notikumiem šovā un uzvaru novēl Egīlam vai Intaram, ne kādai no meiteņu komandas lišķēm, kurām vairāk par darba darīšanu tīkot intrigu pīšana, citu nomelnošana un darba imitēšana kameru priekšā.

”Bērnudārzs,” tā ”Lauku sētas” meiteņu komandu vienā vārdā raksturot var Vita.

TOP komentāri

 • Jānis
  +42 +41 -1

  Jānis

  Tā Eva ir vispretīgākā!! Tik liekulīga!! Kāda tur līdere?? Īsta čūska, kas barojas no intrigām un apmelo cilvēkus. Tādi cilvēki nav līderi. Kā tāda slaucēja...
 • Zaiga
  +24 +24 0

  Zaiga

  Ļoti negodīgi visi uzkrita Laurai,tikai tāpēc,ka viņa,nu jā,par resnu,bet to jau var mainīt.....visnejaukākā,manuprāt,ir Eva>>>.
 • faktz
  +19 +19 0

  faktz

  Inese, eva ,dace, pareiza elina, tipisks nenovidigu un skaudigu bobu paraugs! Laurina panaiva vel!:-) :-) :-)@@

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl