”Pat acīs man ieskatīties nespēja.” Intars ieradies pie Vitas uz pēdējo izskaidrošanos

24 komentāri
”Pat acīs man ieskatīties nespēja.” Intars ieradies pie Vitas uz pēdējo izskaidrošanos
Privātais arhīvs

”Lauku sētas” nu jau bijušo mīlnieku Vitas un Intara šķiršanās kaislības sasniegušas jaunas virsotnes. Kā Skaties.lv atklāj Vita, pēc viņas publiskajiem izteikumiem par abu attiecībām Intars ieradies pie meitenes, izkravājis uz ielas viņas mantas un paziņojis, ka nekad dzīvē vairs negrib viņu redzēt.

Nesen kļuva zināms, ka skaistais ”Lauku sētas” pāris negaidīti izšķīries – Intars pametis Vitu ar vienu īsziņu un bez jebkādiem paskaidrojumiem. Meitene bijusi tādā šokā, ka jāsauc mediķi – lasi ŠEIT!

Intars sarunā ar Skaties.lv paziņoja, ka nevēlas netīro veļu mazgāt publiski, taču labprāt izrunāsies ar Vitu, jo ļaunu prātu netur. Intara viedoklis ŠEIT! Kā atklājies, drīz pēc sarunas ar Skaties.lv Intars arī aizbraucis pie Vitas, taču nekāda draudzīgā saruna abiem nav izvērtusies.

”Intars saka, ka nezina manu jauno numuru? Uzreiz pēc raksta Skaties.lv viņš no Gulbenes atbrauca pie manis uz Madonu un zvanīja, ka esot atvedis manas mantas.

Izmeta uz ielas kā sunim,” Skaties.lv atklāj Vita. Intars turpat uz ielas izkrāmējis Vitai piederošas kastes ar traukiem, televizoru un citas lietas. Meitene lūgusi puisi, lai palīdz uznest uz dzīvokli, bet viņš atteicies.

”Lūdzu viņam izrunāties, negribēja. Pat acīs man ieskatīties nespēja, uzreiz laidās lapās. Paziņoja, ka nekad mūžā vairs negrib mani redzēt.

Izspiedu īsu paskaidrojumu – kāds esot viņam pateicis, ka es runāju par viņu kaut ko sliktu, kas nav taisnība,” stāsta Vita.

Nu jau meitene par šo situāciju spēj pasmieties – lielā ”izrunāšanās” ar to arī beigusies. Nu viņai jāsāk dzīve no nulles Madonā, uz kuru pārcēlusies mīlestības dēļ, kuru Intars pārtraucis ar vienu īsziņu un tā arī nepaskaidrojot.

””Labvēļi” var priecāties, ka mūs izšķīra. Acīmredzot zināja, ka Intars tik mīksts, ka pavilksies,” ironizē Vita.
24 komentāri