8 komentāri

Ceturtdienas, 8. decembra, ”Lauku sētu” fani gaidīja ar zināmām bažām, jo kas gan būs šovs bez Violetas un Sanitas? Taču viss bija kārtībā – šova veidotāji un dalībnieki pārsteidza fanus ar vairākiem nudien negaidītiem pavērsieniem.

Sērijas sākumā komandai tika paziņots, ka darba būs īpaši daudz, tāpēc jāceļas un jāstrādā jau pirms brokastīm. Savukārt pavāriem ne mazāks izaicinājums – visu, ko celt galdā jāgādā pašiem no meža un ūdeņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavāriem gan gāja ļoti grūti – šova vadītājs uzreiz atkoda, ka Mairita un Rūdolfs zupā ielikuši ne pašu nomedītu bebru, bet gan cūkgaļu no saldētavas. Par sodu abi tika aizdzīti mellenēs, kur tika pie branga guvuma.

Sapratis, ka galdā tiešām jāceļ paša rokām sagādāta ēdmaņa, Rūdolfs izlēma sētmalē salasīt vakariņām vīngliemežus.

FOTO: ”Lauku sētā” darbu daudz

Liela daļa dalībnieku, uzzinot, ka vakariņās gliemeži, saķēra galvas. Ēdamais tika salīdzināts ar ”sīkstām nierēm” un nepagatavotām sēnēm. Arī pati pavāre atzinās, ka viņai no šīs delikateses bijis mazliet slikti.

Sapratusi, ka kompānija rītos neceļas tik agri, kā vajadzētu, saimniece izlēma modināt strādniekus ar bises šāvienu. Jaunākā dalībniece Una izplūda asarās – mamma atzinās, ka meita ir pārpūlējusies un pārgurusi.

Arī Rūdolfs atzina, ka, ieejot pusē, ”Lauku sēta” nonākusi ”bedrē” – vairāki dalībnieki jau lūdzot, lai balso par viņiem, jo gribas mājās. Tika vītas iekšējās intrigas, par to, kurš pametīs šovu.

Pavārei Mairitai šova vadītājs Jānis Rāzna meta nervus kutinošu izaicinājumu. Sodot meiteni par to, ka viņa zupā izvārītu cūkgaļu no saldētavas cēlusi galdā kā pašas medītu bebru, viņai lika pašrocīgi nobendēt vistu.

“Rūdolfs var viņu turēt bet nāvīgais “kht” jāuztaisa tev,” Mairitai paziņoja Jānis.

Meitene lietai piegāja bez emocijām – cirvis rokās, atvēzēšanās un… Nelaimīgā vista drīz vien jau priecēja visus, gozējoties gardā zupiņā. Savukārt pavāri par uzcītību tika palutināti ar īpašu ogu vannu. Lai relaksēties varētu visi, dalībnieki pašrocīgi uzbūvēja ”čigānu pirti” un ļāvās mazai ballītei.

Par nedēļas čaklāko pāri tika atzīti Ilgvars un Vija, bet sliņķu negods tika Ilzītei un Unai. Iekšējā balsojuma rezultātā zaudēja uzreiz divi pāri – Mairita ar Rūdolfu un Sandis ar Ievu.

Viņi sacentās pupiņu šķirošanā, kuras rezultātā zaudēja Mairita un Rūdolfs.

Pārim nācās stāties pretī Ilzītei un Unai, lai cīnītos par palikšanu šovā. Spēlē zaudēja Ilzīte un Una.

Par nākamās nedēļas pavārēm kļuva māsas Jogita un Jolanta.

VIDEO

TOP komentāri

 • Kuģis
  +7 +6 -1

  Kuģis

  Strādāt liek dubultā, bet ēst nedod - vai tas ir normāli??? Saimniecei jau baigi izdevīgi - bezmaksas darbinieki, ēdienu paši atrod mežā. Ņirgāšanās par cilvēkiem.
 • Anna
  +4 +4 0

  Anna

  Nezinu,kas to visu izdomā,bet šovs,ja tā to var nosaukt,jau pārkāpj visa cilvēciskās robežas!!Jau par to ēdienu ņirgājas tā vīzdegunīgā saimniece,bet ,ja no rīta jāmodina ar šāvienu,tad liekas,ka trakāk vairs nevar būt!!Sāk jau kļūt par daudz draudīgi!!Jums tas šķiet interesanti???????/
 • Zane
  +4 +4 0

  Zane

  Skatos šo šovu ar šausmām. Cilvēki strādā kā vergi. Un ēst kā nākas nedod. Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem. ....:(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl