Pārsteigums! Pēc ”Lauku sētas” izveidojies mīlas pāris: Zane un Ingars

13 komentāri
Pārsteigums! Pēc ”Lauku sētas” izveidojies mīlas pāris: Zane un Ingars
Privātais arhīvs

Pēc šova ”Lauku sēta” filmēšanas attiecības izveidojuši divi dalībnieki – Zane Sterķe un Ingars Babčuks. Interesanti, ka ekrānā nekādas abu simpātijas vēl nebija manāmas, vēl jo vairāk – abi it kā veidoja attiecības ar citiem šova kolēģiem. Sarunā ar Skaties.lv Zane un Ingars atklāj, kā ieskatījušies viens otrā.

Kā zināms ”Lauku sētas” faniem, Zanei šovā it kā veidojas attiecības ar citu puisi – Krišjāni Berģi. Taču šovs filmēts vasarā, un dzīve ir dzīve – pēc filmēšanas Zane ir kopā ar Ingaru.

”Šovs ir šovs, un dzīve ir dzīve. Kas notika šovā, tur arī paliks, ” sarunā ar Skaties.lv attiecības komentē Zane.

Kā atklāj meitene, filmēšanai uzsākoties, viņa uzreiz sadraudzējusies ar Ingaru, taču nekas vairāk par draudzību starp abiem filmēšanas laikā nav bijis. Vēl jo vairāk – kameru priekšā risinājās Zanes un Krišjāņa attiecību stāsts, kurš, kā skaidro Zane, bijis vairāk šova elements un beidzies līdz ar filmēšanas noslēgumu.

Krišjāņa versiju par attiecībām ar Zani lasi TE!

Arī Ingars smejas, ka šovā viņš it kā koķetējis ar par sevi krietni vecāko Līgu un, kad ar Līgu nekas nav sanācis, ķēries klāt Zanei. Taču tad jau filmēšanas kameras bijušas izslēgtas.

”Jā, šovā gāju kā brīvs puisis, taču ne ar domu atrast mīlestību kā Rasmuss,” neslēpj Ingars.

Pēc ”Lauku sētas” nofilmēšanas dalībnieki turpinājuši uzturēt draudzīgu kontaktu. Rīkotas kopīgas sēriju skatīšanās ballītes, un tad Zanes un Ingara ceļi atkal krustojušies.

”Kad šovs beidzās, abi ar Ingaru sapratām, ka starp mums ir kas vairāk par draudzību,” tā Zane. Arī Ingars piebilst, ka pat iedomāties nav varējis, ka sākotnējā draudzība pāraugs par ko vairāk.

Kā sarunā ar Skaties.lv smejas Ingars, abi uzsākuši attiecības tad, kad sapratuši, ka vairs nav jāspēlē teātris, jo vairs nav skatītāju – filmēšana beigusies.

”Esam kopā divas nedēļas – pavisam svaigas attiecības. Mums ir izcila saskaņa – abi neko nesaprotam no lauku darbiem,” smejas Ingars.

Puisis uzsver, ka nav ”nocēlis” meiteni Krišjānim. ”Ja Krišjānis būtu kopā ar Zani, es tur nejauktos. Bet viņš ir pats vainīgs, ka Zani pazaudēja,” tā Ingars, atklājot, ka ar Krišjāni kontaktus neuztur – Zanes šova brūtgāns Ingaru visos saziņas tīklos ir nobloķējis.

Vai tiešām abu dzirkstelīti šovā nevarēs manīt un kas galu galā notiks starp Zani un Krišjāni?

Skaties ”Lauku sētu” ik ceturtdienas vakaru LNT! Priekšā vēl daudz pavērsienu!

13 komentāri