16 komentāri
Pārsteigums! Jaunā Lauku sētas saimniece ir īsta daiļava; šovs notiks Jēkabpils pusē
Publicitātes foto

Jau 27. oktobrī skatītājus priecēs LNT spēles Lauku sēta pirmā sērija. Skaties.lv nupat atklāja visus 14 šīs sezonas dalībniekus, un nu varam atklāt, kur viss notiks un kurš dresēs šo kompāniju!

Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāji, realitātes šovs Lauku sēta šogad norisināsies Jēkabpils pusē – skaistā zirgu saimniecībā Ūsiņi.

Īsts pārsteigums būs sezonas saimniece. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kuros dalībniekus izrīkoja īsti lauksaimnieki ar dzīves pieredzi, šoreiz visus dresēs jauna, skaista dāma – Ieva Jase.

Lauku sētas saimniece Ieva ir jauna, atraktīva sieviete, kura šobrīd īsteno savu dzīves sapni par savu zirgu stalli.

Ūsiņos Ieva saimnieko tikai pāris gadus, tāpēc darba rokas ir ļoti vajadzīgas. Ikdienā viņa rūpējās par 16 staltiem zirgiem, kā arī vada treniņus un bērnu nometnes jāšanas sportā.

Izskatās pārāk vienkārši un jauki? Nekā nebija! Darot šādu darbu, saimniece ir pieradusi pie disciplīnas un akurātuma. Lai dalībnieki saturas!

FOTO

Šogad Lauku sētas darbi diezgan atšķirsies no tā, kas šovā darīts iepriekšējās sezonās, taču to noteikti nebūs mazāk.

Kompānijai būs jāuzņemas rūpes par zirgiem, mazu kaziņu Bebi, kura Ūsiņos esot kā otra saimniece, kā arī daudz dažādiem dzīviekiem mini Zoo.

Šova veidotāji var droši apsolīt – arī šogad Lauku sētā darba būs daudz!

TOP komentāri

 • Taisnība
  +12 +10 -2

  Taisnība

  Muļķa skuķis Violeta bojās visu šoju, ar savu veča uzvedību un nekorekto valodu!!!!!!
 • Duksis
  +7 +7 0

  Duksis

  Simpātiska saimniece. Bet uzreiz skaidrs, ka visādas Violetas negribēs pakļauties un radīs konfliktus. Un uzticēt tādām zirgus ... baiss risks.
 • Dženija
  +6 +6 0

  Dženija

  Ceru, ka dalībnieki pēc labas pastrādāšanas tiks vesti uz Citu atpūtu :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl