Par vietu ”Lauku sētā” ar dakšu cīnīties ieradusies 36 kilogramus smaga mamma – tālbraucēja

17 komentāri
Par vietu ”Lauku sētā” ar dakšu cīnīties ieradusies 36 kilogramus smaga mamma – tālbraucēja
ELZA REZČIKOVA, SKATIES

Viena no šobrīd spilgtākajām kandidātēm uz jauno ”Lauku sētu” ir Dace Bullīte. 36 kilogramus smagā trīs bērnu mamma ieradusies uz atlasi ar spaini un dakšu un paziņo, ka atstās atvases vīram, kurš beidzot būs mājās no darba ārzemēs, lai pati mestos dzīves lielajā piedzīvojumā. Pirms kļūt par tālbraucēju.

Dace uz atlasi ieradusies no Valkas novada Sedas, un uzreiz metas skaidrot – tas esot turpat pie Strenčiem, kas pazīstami ar psihoneiroloģisko slimnīcu.

”Esmu izvēlējusies atbilstošu dzīvesvietu – raksturs man psihs. No Stenčiem dažas minūtes – ja nu daved,” smejas Dace.

Ikdienā viņa vēl turas, lai gan, kā pati smejas ”ciešot” no bērniem. Dace ir trīs bērnu mamma, jaunākajam tūlīt būs gadiņš, bet vecākā meita jau pāraugusi mammu kā augumā, tā svarā.

Par to, ka uz šova laiku nebūs, kas pieskata atvases, Dace nesatraucas – tūlīt mājās būšot vīrs, kurš strādā ārzemēs – lai tiek galā.

”Ja nebūs, kur bērnus likt – ņemšu līdzi! Vienu uz muguras, divus vagā! Nekur bērni necietīs! Mamma mājās cieš no viņiem!” smejas atraktīvā sieviete.

Paralēli bērnu audzināšanai viņa šobrīd kārto tālbraucēja tiesības.

”Kad bērni izaugs, būšu tālbraucēja, braukšu pasauli apskatīt. Bet pirms pasaules aplūkošanas gribu ielūkoties ”Lauku sētā”,” apņēmības pilna ir trīs bērnu mamma.

Un lai nedomā, ka traulsā daiļava ar saviem 36 kilogramiem netiks galā ar lauku darbiem! Jau atlasē vien dāma nodemonstrēja, kā spēj tikt galā ar pāris reizes lielāku vīru, vajadzīgajā brīdī mīļi ”pabakstot” ar dakšu.

”Mans mīnuss varētu būt tas, ka tie lielākie mani varētu mēģināt apcelt, bet viņiem tas neizdotos,” apņēmības pilna Dace.