Par atlasēm četru gadu garumā, salūšanu īsi pirms uzvaras un to, kā tērēs laimestu. Pirmā intervija ar Sanitu pēc uzvaras ”Lauku sētā”

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

12 komentāri
Par atlasēm četru gadu garumā, salūšanu īsi pirms uzvaras un to, kā tērēs laimestu. Pirmā intervija ar Sanitu pēc uzvaras ”Lauku sētā”
TOMS NORDE, SKATIES

Tas ir oficiāli – par ”Lauku sētas” piektās sezonas uzvarētāju kļuvusi friziere Sanita Šņepste no Valkas. Sarunā ar Skaties.lv Sanita izstāsta, kā četru gadu garumā pacietīgi nākusi uz atlasēm, līdz producenti beidzot viņai noticējuši un paņēmuši šovā, un kā brīdi pirms lielā fināla bezspēkā gandrīz izstājusies.

Lielās Sanitas uzvara šova finālā bija īsts pārsteigums, jo meiteņu trio cīņa sākās viņai ļoti nelabvēlīgi. Kamēr Zane un Eva jau bija gabalā, Sanita dubļos nespēja atrast atslēgas. Noskaties video TE!

”Patiesajā laika izteiksmē tā bija vairāk kā stunda, gandrīz diva, ko rakos pa dubļiem. Tad, kad sāku jau nejust gan kājas, gan rokas, iesēdos dubļos un teicu, ka viss – man vairs nav spēka.

Kliedzu, lai meitenes sarauj un mani beidzot laiž ārā. Pat apraudāties vairs nebija spēka,” sarunā ar Skaties.lv fināla drāmu atceras Sanita.

Viņa vairs neticējusi, ka izdosies atrast atslēgu. ”Kad iebāzu roku dubļos un sapratu – ir, manī parādījās otrā dzirksts. Sāku skriet un tā arī noskrēju līdz beigām,” stāsta Sanita.

Viņa neslēpj – uzvaru jūtas godam nopelnījusi – kā nekā, Sanita spēles laikā nekad netika sēdējusi uz sliņķu sola vai parādījusies uz dalībnieku nīstāko ripām, nekad netika čīkstējusi par uzdotajiem darbiem, lai gan brīžiem tāpat kā visi citi bezspēkā salūzusi un pie sevis nodomājusi: ”Zeme, atveries!”

Ceļš uz uzvaru Sanitai ilga četrus gadus – tieši tik ilgi viņa nāca uz ”Lauku sētas” atlasēm.

”Domāju, ka šajā reizē mani paņēma, jo producenti vienkārši saprata – ja nepaņems, nebūs miera, un būšu klāt arī nākamajā gadā,” smejas Sanita, kura neslēpj – viņa bijusi no tiem, kuri iepriekš, šovu vērojot, kā īsta latviete komentējusi, cik viss vienkārši un kādi dalībnieki sliņķi.

”Man likās – nu ko var plēsties, tas taču viss ir elementāri, es to sen jau būtu izdarījusi! Tagad, kad pati esmu piedzīvojusi ”Lauku sētu”, ņemu savus vārdus atpakaļ,” smejas Sanita, uz jautājumu, kurš uzdevums bijis visgrūtākais, nosmejoties, ka ”tur jau neviens uzdevums nebija normāls”, ja jāsamēro ar reālo laiku, kurā to iespējams paveikt.

Pēc šova Sanita uztur draudzīgu kontaktu ar visiem dalībniekiem, izņemot Aiju un Krišjāni, kuri paši izvēlējušies no komandas un tās aktivitātēm distancēties. Šova ietvaros simpātiskā friziere piesaistīja arī puišu uzmanību, un Dairis pat devās ar viņu uz randiņu. Pēc spēles gan viņam ir cerības vien uz draudzību – Sanita ir aizņemta dāma.

”Pirms sērijas, kurā rādīja manu un Daira randiņu, pastāstīju draugam, ka būs tāda lieta. Smejoties piedāvāju aizbraukt uz aptieku pēc kādām nervu zālēm.

Jautāju, varbūt uzreiz jau sakrāmēt mantas. Taču, kad noskatījāmies, draugs atviegloti nosmējās – tur taču nekā tāda nebija,” atceras Sanita.

To, kā tērēs par uzvaru godam nopelnītos trīsarpus tūkstošus, Sanita vēl nav izlēmusi, taču viena ideja viņai ir.

”Noteikti nopirkšu kaut ko skaistu sev par piemiņu, kas simbolizēs tieši ”Lauku sētu” – kādu ķēdīti vai gredzenu. Lai vienmēr atcerētos ”Lauku sētu”. Un, ja kāds man jautās, kas tas ir, uzreiz būs iemesls izstāstīt šo visu stāstu.

Par saviem spēkiem esmu bijusi droša vienmēr – zināju, ka esmu spēcīga kā fiziski, tā emocionāli. Vienīgais, par ko baidījos – par savu raksturu. Baidījos, ka mani jau pēc nedēļas izbalsos, jo man ir tieksme teikt atklāti visu, ko domāju,” tā Sanita.

”Lauku sēta” viņai allaž paliks atmiņā kā pozitīvs piedzīvojums, taču frizieres ikdienu tā visā visumā nav mainījusi un nemainīs.

”Klienti, nākot uz salonu, reizēm piesakās – man pie tās, kas ”Lauku sētā” bija. Bet ikdienā nekādu popularitāti nejūtu.

Mani jau atpazīst pēc izskūtā sāna, bet ikdienā to māku veikli nomaskēt. Un tad varu mierīgi iet pa pilsētu un neviens neatpazīst. Nevajag, lai atpazīst un prasa selfijus uz ielām.

Nenācu uz ”Lauku sētu” gūt slavu,” rezumē šova ”Lauku sēta” 2018 uzvarētāja.

Lielo finālu skaties TE!

12 komentāri