Pamest darbu un doties uz ”Lauku sētu”! Ko šovā dara jaunais tēvs Jānis Čačka?

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

4 komentāri
Pamest darbu un doties uz ”Lauku sētu”! Ko šovā dara jaunais tēvs Jānis Čačka?
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Ja lielākā daļa ‘’Lauku sētas’’ puišu ar lepnumu uzskaita lauku darbus, ko pieprot, 27 gadus vecais Jānis Čačka no Rembates nebaidās atzīt, – viņš dzīvo dzīvoklī, un lauku darbi tam sveši. Vēl pirms pāris mēnešiem viņš sajutās noguris, kāpjot uz otro stāvu, tāpēc sapratis – dzīve kardināli jāmaina. Tāpēc puisis pametis biroja darbu, sācis aktīvi sportot un ieradies ‘’Lauku sētā’’!

”Lauku sētas” dēļ pamet stabilu darbu

Jāņa pieteikums spēlei ir visai spēcīgs, puisis stāsta, ka ikdienā sporto – regulāri skrien pusmaratonus, piedalījies peldējumā pāri Daugavai un velomaratonā. Tiesa, šāda veida dzīvesveidu viņš izvēlējies tikai pavisam nesen. Vēl neilgu laiku pirms ”Lauku sētas” Jānis bijis tipisks biroja žurka, līdz kādā brīdī puisī noticis lūzums.

‘’Iepriekš sēdēju ofisā, neko nedarīju. Vienā brīdī sabijos, ka ‘’iesēdēšos’’ un vairs neko negribēšu darīt. Jo cilvēki, kuri sēž pie datora, degradējas un met malā fiziskās aktivitātes.

Vienā dienā, kad kāpu pa trepēm, sapratu, ka jūtos piekusis, lai arī bija tikai otrais stāvs. Sapratu, ka, ja tā turpināšu dzīvot, nebūs labi. Zaudēšu fizisko formu, un ja to zaudēšu, tad vairs dzīvē neko negribēšu darīt.

Atbraukšu mājās un vairs neko negribēšu darīt, tikai atpūsties, jo slinks cilvēks ir slinks cilvēks. Sapratu, ka dzīvē kas jāmaina,’’ stāsta Jānis.

”Lauku sēta” TV ekrānos no 20. februāra, taču, ja gribi to skatīties jau tagad, spied TE!

Viņš aizgājis prom no ofisa darba un jaunu nav meklējis, jo jau skaidri izlēmis – gribas pamēģināt startēt ‘’Lauku sētā”.  Un, kā jau tas dzīvē mēdz notikt, vēlēšanās piepildījusies – Jānis ir starp 12 puišiem, kuru piedzīvojumus šogad baudīsim ”Lauku sētā”.

Šovā jaundzimušās meitiņas dēļ

Tās nav vienīgās pārmaiņas Jāņa dzīvē pēdējā laikā – nesen viņš arī kļuvis par tēvu meitiņai, kurai nu ir gads. Tieši meitiņas dēļ Jānis arī bijis spiest uz laiku strādāt pieminētajā ofisa darbā Latvijā.

‘’Ar mani bija tā – saņēmu algu, nedēļas laikā nomaksāju visus maksājumus, paliek knapi ceļam nauda, un jānodzīvo vēl trīs nedēļas. Tas, ka nevari attīstīties, mani morāli gremdēja,’’ skaidro Jānis.

Viņš izlēmis izrauties no darba jūga, mainīt dzīvi un sākt savu attīstību jaunā virzienā ar ‘’Lauku sētu’’. Meitiņa kopā ar mammu gaida mājās un tur īkšķus.

‘’Nav dusmīgas, meitiņai arī būs interesanti paskatīties, kā man te gājis,’’ tā Jānis. Savā ziņā bērna dēļ Jānis arī dodas šovā – lai meita redz, ka tētis prot daudz ko paveikt un jaunu iemācīties. Bet vai šovā ģimenes nepietrūks?

Jānis izturēs! Viņš uzskata, ka pat labi, ka komunikācijas iespējas ar ārpasauli šovā ir ierobežotas, jo, ja varētu ar mīļajiem sazvanīties, viņš, ļoti iespējams, sabruktu.

Uzvaru nodrošinās iekšējais miers un gudra stratēģija

‘’Es nemēģināšu uz mājām pat zvanīt. Ja kaut kas atgadīsies, meitenei ir iespēja sazvanīt mani caur producentiem. Bet, ja viņa man nezvana, tas nozīmē, ka viss ir labi.

Galu galā – šis nav gads prom no mājām. Protams, varbūt meitenei tagad iet grūti un skumji, bet varbūt jau pieradusi,’’ smejas Jānis.

Tādā garā viņš arī spēlēs ”Lauku sētas” spēli – mierpilni, bet gudri un stratēģiski. Jānim pēc iespējas ātrāk izveidot spēcīgu koalīciju un pie tās arī turēties un, tad jau fināls ir garantēts.

Gatavs sevi izlikt līdz pēdējam, kaut vai guļot pāris stundas diennaktī, ja esi šovā, izdari visu uz ko esi spējīgs. Trumpis – cīņasspars, veiklība, un rūpīga stratēģija.

‘’Es esmu mierīgais, nervi man diezgan stipri, līdz ar ko man ‘’Lauku sētā’’ būs viegli. Nogurumu arī pirmajās dienās nejūtu. Mostos pat pirms noteiktā laika un jūtos ļoti labi,’’ par spēku trūkumu nesūdzas Jānis.

4 komentāri