59 komentāri

Jau 19. oktobrī Latviju priecēs ”Lauku sētas” kārtējā sērija, un šoreiz kādai no dalībniecēm būs nepieciešama ārsta palīdzība. Valdonīgā Eva vairs nespēs pastrādāt aizcietējuma dēļ.

Kompāniju arvien vairāk sāks kaitināt Eva. Valdonīgā sieviete izstāsies no darbiem it kā aizcietējuma dēļ, bet kompānija spriedīs, ka Eva simulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Situāciju noskaidrot dosies Jānis Rāzna, kurš jautās Evai – vai ir tik slikti, ka jāsauc ārsts? Eva atbildēs apstiprinoši.

Eva Jāņa pavadībā dosies uz slimnīcu. Kā tas beigsies? Vai meitene būs spiesta izstāties veselības problēmu dēļ?

Skaties ”Lauku sētu” jau ceturtdien 21:10 LNT!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl