“Pakaļa man liela, bet sabiedriskās vietās uz poda nesēžos” – Violetas atbilde apvainotājiem

42 komentāri
“Pakaļa man liela, bet sabiedriskās vietās uz poda nesēžos” – Violetas atbilde apvainotājiem
Publicitātes foto

Jau nedēļu nācija netiek gudra – kas īsti notika 8. oktobra rītā Jēkabpils klubā Cita atpūta? Skaistules Violetas Stepanovas versijai par četriem uzbrucējiem pretnostatīti kluba pārstāvja Valerija un citu it kā liecinieku stāsti par to, ka Violeta vienkārši par daudz pasvinējusi un safabricējusi šo stāstu. Meitene vēlas sevi aizstāvēt.

Izlasījusi Cita atpūta Valerija pārstāvja versiju, ka nekāda kautiņa klubā nav bijis, toties Violeta reibumā nokritusi pa trepēm un “kunga prātā” salauzusi podu sieviešu tualetē, Violeta atkal vērsās pie Skaties.lv, lai aizstāvētu sevi.

“Esmu vienkārši satriekta! Situācija ir vienkārši absurda! Pēc Valerija stāsta sanāk tā, ka neviena kamera nav fiksējusi uzbrucēju, kam, lai tiktu prom no sieviešu tualetes, kur man izdarīja pirmo sitienu, bija jāiet pa gaiteni cauri visam klubam.

Toties ir fiksēts tas, ka es it kā nolaužu podu sieviešu tualetē! Man rodas jautājums – kur tad šajā klubā saliktas kameras? Kā var neredzēt, ka es dabonu pa seju, bet redzēt, kas notiek iekšā tualetes kabīnēs?” sarunā ar Skaties.lv spriež Violeta.

FOTO: Violeta atgriežas Lauku sētā!

Meitene nenoliedz, ka attiecīgajā vakarā bārā lietojusi alkoholu un, jā, arī nokritusi no paaugstinājuma. Bet kritiens nav bijis tik spēcīgs, lai pārsistu degunu, lūpu un iegūtu vēl neskaitāmus zilumus citās vietās.

“Es paklupu, jo man kājās lielas platformas bija! Bet kritienam nekādu seku nebija, jo paspēju aiz margām aizķerties.

Par podu gan neko nezinu. Jā, iespējams pa pjankai kaut ko salauzu – kam negadās. Bet ne jau podu nolauzt!” tā Violeta.

Viņu uzjautrina situācijas komiskums – brīdī, kad runa ir par meitenes veselību, kluba īpašnieki taisa traci par parastu tualetes podu.

“Sanāk, ka tualetes pods ir svarīgāks par cilvēka dzīvību. Valerijam varu pateikt tā: “Pakaļa man liela, bet sabiedriskās vietās ar dupsi uz poda nesēžos.” Un lai nedomā, ka es atrubījos – es visu atceros.

Savu iesniegumu policijā nekādā gadījumā neatsaukšu. Bļāviens, ja kāds ir it kā redzējis, ka es podu salaužu, tad viņam jābūt redzējušam arī to, kā es pa šņukuru dabūju! Es netaisos apmelot pati sevi, es saku taisnību.

Ir diezgan loģiski, ka kolektīvs pievienojas Valerijam un saka, ka neko nav redzējuši – neviens taču negrib zaudēt darbu.

Bet es cīnīšos līdz galam. Ja runa būtu par pāris zilumiem, man būtu po***. Bet šoreiz ir reāli sabojāts mans izskats, cietis mans deguns.

Ja nerīkosies neviens cits, rīkošos es pati. Pēc publikācijas medijos pie manis personīgi jau vērsās vairāki liecinieki, kas gan publiski liecināt nevēlas, jo sitēji esot saistīti ar kriminālajām aprindām.

Mums izdevās sazīmēt dažus no uzbrucējiem, man ir viņu vārdi un vienam pat telefona numurs. Vajadzības gadījumā visu nodošu policijai,” pati sevi aizstāvēt gatava Violeta.

TOP komentāri

 • Haha
  +15 +15 0

  Haha

  Biju klubā, un redzēju kā mūsu zvaigzne uzvedās, nekādu kautiņu gan neredzēju, bet zvaigžņu slimība gan ir tai kazai. Domāju ja arī kāds viņai iedeva pa bieti, tad tā nebūs pēdējā reize, lai gan kā jau minēju tajā vakarā klubā viss bija mierīgi, vismaz cik es piefiksēju, bija tur viena zvaigzne kas tikai zīmējās :)
 • Draudzenite
  +17 +14 -3

  Draudzenite

  Tu vnk dod vala.. Tu esi izdomataja un Tev patik visu piepuskot.. Tpt vien Tevi nesistu.. Zinot kada esi noteikti biji pelnimusi.. Nav labi ka it ka sita viriesi bet ja to izdaritu vecenes ras butu tikai apsveicamj.. Jo Tavu muti kadam ir jaiztaisa.. Par daudz runa apkart..
 • ir un paliek
  +11 +10 -1

  ir un paliek

  govjumeita ir un paliek govjumeita. To pēc prastās runas, lētajiem plastmasas auskariem un Preiļu pagrabā ražotā "jeņķu" krekla var redzēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl