‘’Notēloju mīksto, tiku finālā!’’ Salvis pēc ‘’Lauku sētas’’ kļuvis par Balvu slavenību un trīsdesmitgadīgu sieviešu mīluli

7 komentāri
‘’Notēloju mīksto, tiku finālā!’’ Salvis pēc ‘’Lauku sētas’’ kļuvis par Balvu slavenību un trīsdesmitgadīgu sieviešu mīluli
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ja ‘’Lauku sētas’’ pirmo vietu ieguvēji Aigars un Normunds bija līderi visas sezonas garumā, goda pjedestāla trešās vietas ieņēmēja vārds pārsteidz. Salvis Dundenieks no Bērzpils sarunā ar Skaties.lv neslēpj – viņu rezultāts vairāk nekā apmierina, jo vēlējies pierādīt, ka arī kā jaunākais dalībnieks spēj izrauties līdz finālam.

‘’Pa ‘’Lauku sētu’’ es slīdēju kā pa upi. Galvenais bija nenokrist pašā sākumā. Mans mērķis šovā bija tikt līdz finālam. Es gribēju tik uz tiem dubļiem!’’ sarunā ar Skaties.lv smejas Salvis.

Ar trešo vietu viņš ir vairāk kā apmierināts. Jumta seguma studentam no Bērzpils nemaz nevajadzējis.

‘’Ja būtu naudas balva, varbūt būtu citādāk, bet tagad esmu ļoti apmierināts ar 3. vietu! Es gribēju lauzt stereotipus, parādīt, ka jauns students var iekļūt ‘’Lauku sētas’’ finālā.

Jo iepriekšējās sezonās jaunākie dalībnieki ir atkrituši pirmie – nevar dzīvot bez ērtībām, bez interneta,’’ stāsta Salvis.

Viņš, ejot spēlē, pats uzstādījis sev noteikumu – nelamāties un neapkaunot sevi visas Latvijas priekšā. Visādi citādi puisim nav bijis, ko zaudēt. Tas, ka pārējie Salvī nesaskatījuši konkurentu, viņam nospēlējis tikai par labu.

‘’Mani turēja spēlē, jo es izskatījos vājāks, neviens manī nesaskatīja apdraudējumu. Izbalsoja stiprākos un tos, kuri pavilkās uz provokācijām. Bet man ir ļoti stipra nervu sistēma, es uz provokācijām nepavilkos,’’ priecājas Salvis.

Kamēr daļa ”Lauku sētas” dalībnieku sūrojas, ka pēc parādīšanās ekrānā viņus uz randiņiem aicina homoseksuāļi, Salvis ieinteresējis citu auditoriju – vientuļās mammas! Nosvērtais un sirsnīgais puisis iepaticies īstām sievietēm.

‘’Man raksta sievietes pēc 30, tādas, kam jau bērniņi,’’ var palepoties Salvis. Un viņas drīkst turpināt to darīt – Salvja sirds ir brīva, un viņam dāmu uzmanība patīk!

‘’Es esmu brīvs cilvēks. ‘’Instagram’’ lieku bildes ar labu draudzeni, mēs neesam pāris,’’ pielūdzējas var nomierināt Salvis.

Dāmu uzmanība viņam glaimo. Tāpat kā pārējo – Bērzpilī un Balvos Salvis jau kļuvis par īstu slavenību.

‘’Ieeju Balvos veikalā, cilvēki jau bļauj: ‘’Salvi, kas uzvarēja ‘’Lauku sētā’’?’’ smejas Salvis. ‘’Visu laiku prasīja, cik tālu tiku, es neko nestāstīju.

Redzot, ka galu galā iegūstu 3. vietu, visi bija šokā,’’ sajūsmināts stāsta Salvis.

Lai arī balvu viņš nav dabūjis, gūto pieredzi un draugu loku, viņš vērtē augstāk par jebkādu naudas balvu.

‘’Tas bija labs piedzīvojums. Lai arī pats esmu puisis no laukiem, spēlē sāku dzert lauku pienu, iepriekš to nevarēju ciest.

Vai es varētu piedalīties arī nākamsezon? Kāpēc ne! Tad jau būtu gudrāks, zinātu, kādu stratēģiju piekopt.

Bet esmu ļoti apmierināts ar sasniegto arī šosezon.  Notēloju mīksto, tiku finālā!’’ smejas Salvis.