Noskaidroti ”Lauku sētas” finālisti

27 komentāri

Desmitā darba nedēļa ”Lauku sētā” ir noslēgusies, un nākamnedēļ jau noskaidrosim spēles uzvarētāju. Ir zināmi pieci strādnieciņi, kuri vairākās kārtās sacentīsies fināla spēlēs jau nākamceturtdien. Tie ir: Salvis, Aigars, Normunds, Evita un Evija.

”Lauku sētā” pēdējā darbu nedēļa iesākas ar konkurences pilnu sajūtu. Darbu sadalē katram dalībniekam ir iespēja izvēlēties savu objektu, veidojot saimnieces “Mīlestības kalniņu”, un skaidrs, ka šonedēļ tiks īpaši vērtēts dalībnieku individuālais darbs un centība.

Normunds izvēlas smagāko no darbiem – kalna iekārtošanu ar laukakmeņiem, Evita ķeras klāt ravēšanai un puķu dobju uzlabošanai, Aigars plāno izveidot tiltiņu, Jānis uzņemas nostiprināt dīķa malu, bet Salvis – uzbūvēt jaunas kāpnītes peldvietai. Saprotot, ka šajā nedēļā izšķirsies, kuri dalībnieki nokļūs finālspēlēs, dalībnieki raujas, ko vien māk.

It sevišķi Jānis ir nobažījies par savu vietu finālā, tāpēc dīķa malas nostiprināšanu uztver ļoti nopietni – neskatoties uz citu dalībnieku kritiku, viņš dīķa malu stiprina betonējot un izskalotas smilts alas aizpildīšanai izmanto sešus maisus cementa!

Lai arī puisis rāvies visu nakti un apjomīgo darbu pabeidzis laicīgi, saimniece par tādu izšķērdību nav priecīga. Kritiku izpelnās arī Evija, kura, neskatoties uz to, ka dalībnieku skaits ir mazs, lielāko daļu laika pavada virtuvē, un darbos tikpat kā nav manīta…

Nedēļas vidū, lai kompensētu to, ka visu laiku pavadījusi virtuvē, Evija kalna galā pasniedz brokastis un ar lāpām un svecēm izrotājusi atpūtas vietu. Pārējie iesmej, ka tas nu gan bijis grūts darbs – nolikt kalna galā sveces un lāpas un cer, ka šajā nedēļā šovu pametīs tieši Evija vai Jānis.

Bet nedēļa vēl nav galā – saimniece uzdod dalībniekiem jaunu darbu – novākt ķiplokus! Karstā vasaras saule sakarsējusi dalībnieku prātus un uz lauka zēni izmetas stringos.

Video no kaujas stringos baudi TE!

Salvis tikmēr pēdējo darba nedēļu pavada koķetējot ar abām dāmām – izbauda laisku dubļu spa un aplaimo abas meitenes ar bučām!

Pikantus foto ar meitenēm bikini baudi TE!

Tikmēr Jāņa prātā ir tikai uzvara – viņš neskatās ne pa labi, ne pa kreisi un sprintera tempos vāc ķiplokus! Visiem ir skaidrs  – Jānis grib būt šīs nedēļas čaklākais. Šāda attieksme pārējiem šķiet smieklīga, daži dalībnieki ir sazvērējušies un nozog no Jāņa milzīgās ķiploku kaudzes prāvu daļu ražas.

Kad jānovērtē rezultāts – izrādās, ka Jānis nebūt nav līderos. Ķiploku vākšanas līderi ir Aigars un Normunds. Naktī pirms izšķirošās izbalsošanas, Jānis Rāzna sasauc dalībniekus pagalmā pie ugunskura un pasniedz dalībniekiem gan sliņķa, gan čaklā rulli. Jānis lūdz dalībniekiem sniegt savu rekomendāciju – kuru dalībnieku viņi paši izvirza kā čaklāko, bet kuru kā slinkāko.

Pēc karstām diskusijām, dalībnieki lemj, ka čaklākais šonedēļ ir bijis Normunds, bet slinkākā Evija. Vai saimniece ņems vērā dalībnieku ieteikumus – to neviens nezin un izbalsošanas ceremoniju sagaida ar bažām.

Evija jau prognozē, ka varētu sēdēt uz izbalsoto sola, tādēļ pārējiem dalībniekiem lūdz balsot par Jāni – meitene ir nolēmusi izmēģināt savus spēkus un izsviest no spēles spēcīgo konkurentu. Evijas prognoze piepildās un izbalsošanā abi cīnās amizantā ķiploku ripināšanas uzdevumā.

Rezultāts ir ļoti līdzīgs un līdz pat pēdējam mirklim nav skaidrs, kuram spainī sakrituši vairāk ķiploki. Saskaitot rezultātu – ar dažu ķiploku pārsvaru uzvarējusi ir Evija! Jānis, kuram svarīgākais uzdevums šovā, bija nokļūt šova finālā, ar rūgtuma sajūtu pamet spēli… bet pārējie dalībnieki saņem savus nesasistos šķīvjus kā apliecinājumu, ka visi ir ”Lauku sētas” fināla cienīgi!