Noskaidrotas trīs ”Lauku sētas” finālistes

20 komentāri

”Lauku sētā” fināla priekšvakarā saimnieko tikai četras meitenes. Sērija sākas ar paziņojumu, ka nu katra ir par sevi – nekāda dalīšanās komandās. Nedēļa paiet īpaši smagā darbā, jo galu galā šī ir pēdējā pirms lielā fināla cīņas.

Nedēļas lielais darbs meitenēm ir pamatīgs pārsteigums. Jākauj un jāsadala cūka, kā arī katrai ir jānokauj, jānoplucina un jāiemarinē divas vistas. Mazā Sanita atklāj, ka nogalināt nespēj, viņai jau tagad esot slikti.

Kad meitenes izplūkušās, kura tad veiks cūkas kaušanu, mazā Sanita atteikusies no šī darba, bet lielā Sanita drosmīgi uzņēmusies grūtāko, tiek paziņots, ka to izdarīs pats saimnieks, bet meitenēm būs kautķermenis jāsadala.

Vienai – jānotīra spalvas, otrai – jānogriež galva un kājas, trešajai – jāizņem iekšas un ceturtajai – jāatdala aknas, plaušas un sirds.

Ar uzdevumu labāk vai sliktāk, bet visas ir tikušas galā. Taču izrādās, ka ar vistām neiet nemaz tik viegli. Lai arī meitenes agrāk vistas ir kāvušas, tomēr asaras iet pa gaisu, bet vistu plucināšana gan padodas visām.

Akmeņu kraušanas spēlē tiek noskaidrots, ka meitenes šovā vairs nevēlas redzēt Zani un Evu.

Meitenes cīnās ne pa jokam – pat nakts melnumā tiek krauti akmeņi. Izbalsošanas priekšvakarā katra uzskata sevi par čaklāko, taču seko pārsteigums – čaklākā šonedēļ nav, tāpat kā sliņķa.

Jānis Rāzna paziņo negaidītus jaunumus – finālā cīnīsies visas četras meitenes!

Un fināls sākas jau šodien ar pirmo uzdevumu – dubļu stafeti. Spēlē zaudē mazā Sanita.

Tas nozīmē, ka par uzvaru ”Lauku sētā” cīnīsies lielā Sanita, Zane un Eva.

20 komentāri