Normunds: Es jūtos, kā ”Lauku sētas” uzvarētājs!

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

16 komentāri
Normunds: Es jūtos, kā ”Lauku sētas” uzvarētājs!
SKATIES

Lai gan ”Lauku sētas” sestajā sezonā oficiāli uzvarējis Aigars Kļavs, pie Skaties.lv vērsušies neskaitāmi ”Lauku sētas” skatītāji, kuri uzskata – īstais uzvarētāja tituls pienākas Normundam Blauvam, kurš spēlē ieguva otro vietu. Sarunā ar Skaties.lv Normunds uzsver, ka jūtas ļoti apmierināts ar sasniegto un, jā, sirdī jūtas, kā ”Lauku sētas” uzvarētājs.

”Jā, neslēpšu, ka, protams, uzsita nelielu ”škrobīti” tas, ka Aigars tomēr uzvarēja. Taču es nepārdzīvoju. Nekad iepriekš dzīvē nebiju ticis tādai balvai pat tuvumā, otrā vieta ir ļoti labs sasniegums. Un man ir liels prieks, ka esmu iekarojis skatītāju simpātijas,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Normunds.

Kamēr uzvarētājs Aigars vēl īsti nezina, kur izmantos balvā saņemto jumtu, Normunds jau spēles sākumā neslēpa, ka balva bijusi liela motivācija, jo puisis plāno būvēt ģimenes māju, kur jumts lieti noderētu.

Kā atklāj Normunds, līdz jumta likšanai gan vēl jāpagaida – šobrīd viņš spriež par piemērota zemesgabala iegādi. ”Vēl diskutējam, vai māju celsim Gulbenes pusē vai pie Valmieras.

Laikam jau tomēr Gulbene ir par tālu – jāizvēlas tuvāk Rīgai, tur vairāk iespēju,” spriež Normunds.

Lai arī puisis, kurš ”Lauku sētā” pierādīja sevi kā vīru, kurš darba nebaidās, bet tomēr finālā palika bešā, Normunds vēlas akcentēt, ka no šova redz citu ieguvumu.

”Man ir sava grupa ”Higher State of Mind”. Spēlējam rokveidīgu mūziku, bet drīzumā gaidāmas izmaiņas. Un drīzumā sāksim aktīvi strādāt, būs dziesmas,” šovu kā iespēju pareklamēt savu māksliniecisko darbību redz Normunds. Seko viņa grupas jaunumiem TE!

Dodoties ”Lauku sētā”, Normunds neslēpa, ka ir puisis ar nopietniem nolūkiem – mājās gaida meitene, ar kuru vēlas dibināt ģimeni, uzbūvēt māju.

”Ar kāzām izlēmām nesteigties. Gan ”Covid-19” krīze likusi nogaidīt, gan arī dzīve pēc ”Lauku sētas” mazliet pamainījusies. Taču viss kārtībā – ar draudzeni esam kopā, un to arī atbildu visām meitenēm, kuras pēc šova raksta sociālajos tīklos un vēlas iepazīties,” skaidro Normunds, smejoties piebilstot, ka saņēmis arī dažas puišu vēstules, kuri interesējas par iespēju iepazīties ar Normundu romantiskos nolūkos.

Visādi citādi ”Lauku sētā” iegūtā atpazīstamība ir pozitīva. ”Veikalos kasieres nereti atpazīst, tad uzreiz attieksme mainās, tas ir patīkami. Kopumā jūtu, ka no sabiedrības ir tāda pozitīva attieksme, neesmu ieguvis ienaidniekus ”Lauku sētas” dēļ,” spriež Normunds.

Pēc spēles viņš turpina strādāt divos darbos – ugunsdzēsībā un ugunsdrošībā. Abos darbos kolēģi ļoti atbalstījuši Normunda gaitas ”Lauku sētā”, vienā no darba vietām viņš pat ik rītus sagaidīts ar frāzi ”Lauku sētā darba daudz!”, kuras izskaņu laiku gaitā nomainījuši citi jociņi par ”Lauku sētu”.

Šovasar puisis cer beidzot pabaudīt atvaļinājumu. Normunds smejas, ka pagājušogad tā arī nav sanācis vasaras atvaļinājums.

”Savu pagājušās vasaras atvaļinājumu konkrēti ”novergoju” ”Lauku sētā”,” smejas Normunds. Taču viņš neko nenožēlo, vēl vairāk – puisis neslēpj, ka ar prieku piedalītos spēlē vēlreiz, ja viņu pieaicinātu kā ”iesūtīto dalībnieku”, kā tas, piemēram, iepriekšējā sezonā bija ar Stifleru.

”Bija vērts piedalīties! Ieguvu popularitāti, kas man noderēs, ar mūziku nodarbojoties, parādīju sevi kā cilvēku, kurš darba nebaidās.

Jā, es jūtos kā ”Lauku sētas” uzvarētājs.

Visu spēles laiku biju priekšgalā darba ziņā, bet fināls jau bija tāda veiksmes spēle. Šoreiz veiksme nebija ar mani, bet nākotnē noteikti būs!” uz pozitīvas nots sarunu noslēdz Normunds.