Noķer vasaru aiz astes! Jāņa Rāznas recepte ideālai brīvdienai pie dabas

Pievienot komentāru
Noķer vasaru aiz astes! Jāņa Rāznas recepte ideālai brīvdienai pie dabas

Vasara vēl nebūt nav galā – saulainās septembra dienas ir īstais laiks, lai dotos pie dabas. ”Lauku sētas” vadītājs Jānis Rāzna piedāvā recepti neaizmirstamai septembra dienai pie dabas krūts. Vajadzīgas tikai pavisam vienkāršas lietas, no kurām lielākā daļa visdrīzāk jau ir tavās mājās. Noskaties, iedvesmojies un dodies dabā!

”Man ir brīva diena, kuru pavadīšu nesteidzīgi – pie dabas, veltot laiku sev un, protams, garšīgi paēdot. Diena ieskriesies ar krūzi kafijas, brokastīs gatavošu olā ceptus kabačus un pusdienās būs maltās gaļas mērce,” stāsta Jānis.

Un, jā, tas viss notiks pie dabas ar pavisam vienkāršu aprīkojumu! Viss notiek brīnišķīgā vietā pie Daugavas, kas var būt lielisks galamērķis nedēļas nogalei.

Jānis lieliskai brīvdienai piedāvā vairākas receptes, kas viegli realizējamas uz ugunskura un noderēs vairākām ēdienreizēm, turklāt ēdienos iekļauti mūsu rudens dārzeņi.

Krāmē somu un dodies dabā, kamēr vēl tas iespējams, jo jau drīzumā sāksies drēgnās rudens dienas, kuras līdzi atnesīs arī ”Lauku sētas” 7. sezonu!