63 komentāri
No Latvijas negaidīti emigrējusi Aija Dembovska
PRIVĀTAIS ARHĪVS

6. novembrī Latviju labākas dzīves meklējumos atkal pametusi šovu zvaigzne Aija Dembovska. Zvaigzne dodas prom, nezinot, kur dzīve un laime viņu aiznesīs. Iespējams, uz visiem laikiem.

Aija Dembovska sarunās ar Skaties.lv jau labu laiku neslēpa, ka nogurusi no pastiprinātas popularitātes un visām no tās izrietošajām sekām. ”Cilvēki mani vajā sociālajos tīklos, izmanto manu vārdu skandālos. Neredzu citu variantu kā aizbraukt prom no valsts,” Skaties.lv neslēpa zvaigzne.

6. novembrī viņa Latviju pametusi. Zvaigzne nevēlas atklāt, uz kuru valsti šoreiz ved viņas ceļš, vien atklāj to, ka tas būs visai patālu no dzimtenes un nedosies uz Nīderlandi, kur Aija strādāja iepriekš. Tas, uz cik ilgu laiku viņa būs prom, pagaidām nav skaidrs pašai Aijai.

”Jūs jau zināt mani – mani plāni var mainīties dienas laikā. Tikpat labi iespējams, ka palikšu ārzemēs uz visiem laikiem, kā tas, ka kādu apstākļu dēļ spontāni izlemšu atgriezties,” tā Aija.

Nedēļas nogali pirms aizbraukšanas Aija pavadīja, kārtīgi ”nododot” pa Vecrīgas klubiem. Kāda ballīte bija tik intensīva, ka viņai uz deju grīdas atraisījās krūšturis. Video TE!

Kā trešdienas, 7. novembra, pusdienlaikā Skaties.lv ziņo Aija, viņa atrodas jau Eiropas vidienē, bet līdz galamērķim vēl tāls ceļš. Attālinoties no dzimtenes, viņa nejūt ne mazāko skumju.

”Laba sajūta,” ar prieku jaunai dzīvei un jauniem piedzīvojumiem pretī metas Aija.

TOP komentāri

 • Sigita Kadiķe Skadiņa
 • Jogita
  +26 +24 -2

  Jogita

  Nu ko visai LV "caurumiņš" parādīts - tagad jābrauc citiem rādīt. Aija meitene labi audzināta. Neturēs vāverīti zem pūra - dalīsies ar visiem.
 • Zelta Zivtiņa
  +24 +22 -2

  Zelta Zivtiņa

  Šausmīgi traģisks zaudējums Latvijai! Vajadzēja karogus nolaist un izsludināt sēru dienu! TĀDA ZVAIGZNE!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl