Ņiprā Dace pēc ‘’Lauku sētas’’ izšķīrusies no vīra

44 komentāri
Ņiprā Dace pēc ‘’Lauku sētas’’ izšķīrusies no vīra
ELZA REZČIKOVA, SKATIES

Dace Bullīte, dodoties filmēties uz ”Lauku sētu”, mājās atstāja gadu vecu dēliņu, divas meitas un vīru, kurš tikko atgriezies atvaļinājumā no darba ārzemēs. Sarunā ar Skaties.lv drīz pēc filmēšanās Dace atklāja, ka ģimene izjukusi, taču, kā uzsver spēles dalībniece – ne šova dēļ.

”Vīrs ir jau ikdienas sastāvdaļa!” Enerģiskā Dace ģimenes atvaļinājuma vietā izvēlējusies ”Lauku sētu”

Kā Skaties.lv atklāj Dace, pēc izbalsošanas no ”Lauku sētas” atgriezties ierastajā dzīvē pie vīra un bērniem bijis īsts izaicinājums.

‘’Tīri psiholoģiski man, iznākot ārā, bija vajadzīgas vismaz divas nedēļas, lai atgūtos no tā visa, aizietu ”Lauku sētas” atpakaļ savā ikdienas ritmā.

Vīrs man atbrauca pretī uz Rīgu uz autobusu, pa ceļam jau sāka uzdot jautājumus par kaut kādiem maksājumiem, kaut kādiem rēķiniem. Es teicu – liec tu man mieru, es šobrīd neesmu spējīga saskaitīt 1+1,’’ sarunā ar Skaties.lv smejas Dace.

‘’Lauku sētas’’ laikā esot ‘’paniski trūcis’’ mūzikas, interneta, komunikācijas ar savējiem.

‘’Plus man vēl papildus bija stress, kā man mājās bērnam iet, vai viss ir kārtībā, vai vīrs jau nav uz Strenčiem aizbraucis,’’ tā Dace, smejoties, ka telefona jau nav bijis, pa kuru piezvanīt – nav pat govs astes bijis, no kā uz mājām piezvanīt.

Retās sazvanīšanās dēļ sanākuši nelieli pārpratumi un strīdi ar vīru, taču galu galā visi bijuši priecīgi, Dacei ierodoties mājās.

‘’Dēls uz mani skatījās lielu un baltu aci. Uz to brīdi viņam bija tieši palicis gadiņš. Jā, man tā bija bijusi pirmā atpūta no dēla, bet īstenībā viņa bija morāli smaga.

Bērnam ikdienā nav kontakta ar tēvu, jo viņš strādā Zviedrijā – viņš viņu nepazīst, pārāk maziņš. Mani viņš pēc ‘’Lauku sētā’’ pavadītā laika sākumā neatpazina.

Vīrs bija ‘’davests’’. Pirmās dienas vakarā viņš palaida bērna piena pudeli pret sienu, jo nervi bija čupā. Dēls bija bļāvis pēc manis visu dienu.

Jo mēs jau uzreiz ‘’samainījāmies’’. Vīrs 7. jūlija vakarā atbrauca mājās, es 8. no rīta piecos pa durvīm ārā,’’ situāciju ģimenē izskaidro Dace.

Kāds no malas tagad varētu pārmest – kas tā par sievieti, kura, sagaidot vīru no ārzemēm, uzreiz skrien uz ‘’Lauku sētu’’? Dace neizjūt nekādus sirdsapziņas pārmetumus, galu galā arī vīrietim jāiesaistās audzināšanā!

‘’Vīrs to bija pelnījis, un es uzskatu, ka viņam tas bija vajadzīgs, lai stiprinātu kontaktu ar bērniem. Principā tās sanāk reizē ‘’Tēta nedienas Latvijā’’.

Citādi jau viņam likās – mamma sēž mājās un neko nedara. Nu pats redzēja – kad sēž mājās, arī pudeles var lidot pa gaisu,’’ sirsnīgi nosmejas Dace.

Tomēr drīz pēc spēles pāris izšķīries. Dace uzsver – tas nav bijis ‘’Lauku sētas’’ dēļ. ‘’Tīri ģimenes kašķis,’’ tā Dace.

Lai arī šovā plaukst un zeļ mīlas intrigas, Dace uzsver, ka neviens no kolēģiem nav ‘’pielicis pirkstu’’ viņas laulības izjukšanā. ‘’Nebija tur neviena smuka,’’ tā Dace. ‘’Puiši kā tādi bija ļoti forši, taču ne manā gaumē.”

Pēc ”Lauku sētas” viņas dzīvē atkal sākās jauns posms – brīvas sievietes dzīve – jau pēc intervijas ar Skaties.lv Dace devās uz randiņu. Intervija notika laikā, kad ‘’Lauku sēta’’ vēl nebija TV ekrānos un Dace vēl nebija populāra, tā ka potenciālie kavalieri vēl neko nezināja par ”Lauku sētu”.

Taču sieviete iepazīšanās portālos potenciālajiem kavalieriem jau likusi nojaust, ka drīz būs slavena.

‘’Es puišiem saku tā – ja gribi ar mani būt kopā, tev jābūt gatavam, ka tev blakus būs slavena sieviete. To tu redzēsi vēlāk, bet es tevi pabrīdinu laicīgi. Tev jābūt gatavam, ka iziesi ar mani ārā un tev skries kameras virsū un cilvēki bakstīs ar pirkstiem.

Ir daļa, kas pēc šāda paziņojuma vairs neraksta un uzreiz pazūd. Bet viens no tiem, kuri ir gatavi tam, ka būs ‘’sprādziens’’ un būšu populāra, šodien ies ar mani uz randiņu,’’ intrigu uzkurina Dace, smejoties, ka redzēs, kas notiks, kad viņa patiešām būs populāra.