”Nezināju, uz ko eju.” Kas ir ”Lauku sētas” spilgtā Magoniņa?

10 komentāri
”Nezināju, uz ko eju.” Kas ir ”Lauku sētas” spilgtā Magoniņa?
PUBLICITĀTES FOTO

”Īstenībā nezināju, uz ko eju. Man bija tāds izbrīns, par ko vispār ir šovs,” Skaties.lv saka ”Lauku sētas” astotās sezonas viena no spilgtākajām dalībniecēm Anita Ozola jeb Magoniņa. Laiks atraktīvo dāmu iepazīt tuvāk.

40 gadus veco Magoniņu šā gada sākumā dzīve atveda uz Rīgu, bet iepriekš viņa mitinājās Ventspilī, un tieši ar šo pilsētu saistās viņas lielā aizraušanās un sirds lieta – darbošanās kā kristīgajam klaunam.

Kopš pārelšanās uz galvaspilsētu kristīgā klauna pienākumi palikuši novārtā, bet par šo Magoniņa stāsta ar aizrautību. Allaž bijusi jautra un atraktīva, un pirms pieciem gadiem draudzes, kurai viņa bija piederīga, pārstāve uzaicinājusi pievienoties ”Kurzemes kristīgajiem klauniem”, kas caur uzvedumiem sludina Dieva vārdu. Tur tikusi pie vārda Magone.

Taču uz ”Lauku sētu” gājusi ar citu vārdu: ”Tagad, kad esmu pārtraukusi klauna darbību, klauna vārdu es nedrīkstu sev likt. Sapratu, ka ir jāņem kaut kā mīļāk.” Tā izvēlējusies sev vārdu Magoniņa.

Anita neslēpj – šovam ”Lauku sēta” pieteikusies naudas dēļ un uzvaras gadījumā daļu lielās balvas apņēmusies ziedot labdarībai. ”Visās draudzēs, kurās esmu gājusi, es gribu noziedot. Tāpat iet uz pansionātiem un uzdāvināt kaut vai mazu nieciņu, lai cilvēkiem būtu patīkami ap sirdi Ziemassvētkos. Gribu arī aiziet uz bērnunamu un ar nelielu dāvanu iepriecināt kādu bērnu.”

Magoniņa dalībai ”Lauku sētā” pieteikusies, arī godinot savas vecmāmiņu piemiņu. ”Man vecmāmiņa dzīvē daudz ko iemācīja. 1. jūlijā, kad mums viss sākās, viņai būtu apritējuši 98 gadi,” Skaties.lv saka šova dalībniece.

Kā spilgtākos notikumus, kas darīti kopā omīti, Anita atminas kopīgu vēžošanu, ogošanu un sēņošanu. Ar ogām šova dalībniece savulaik pat krāsojusi matus. ”Ar mellenēm un ķiršiem esmu krāsojusi matus. Krāsu agrāk nevarēja dabūt, ļoti gribēju zaļu matus, un tos nokrāsoju arī ar “zaļonku”. Mani saukāja par zaļo jumpravu, bet vecmamma nevarēja no rīta saprast, kādēļ spilvens kļuvis zaļš.”

Vēlme ar savu izskatu izcelties Magoniņai bijusi jau sen. ”Man agrāk bija zems pašnovērtējums, līdz ar to es gribēju sevi kaut kā pasniegt. Nevis izrādīties citu priekšā, bet to darīt tikai sevis pēc. Gribēju saprast, vai es to varu.

Kad manos tīņa gados humānajās palīdzībās parādījās džinsi, es dabūju šortiņus – biju tik laimīga. Sataisīju caurumiņus, mammai bija daudz atslēgu, un es katra cauruma pusē piešuvu atslēgu. Es gāju un grabēju. Tādu šortu nebija nevienam!” lepna ir Magoniņa.

Arī uz ”Lauku sētu” viņa bija vēlējusies ierasties daudz košākā tēlā – ar spilgti sarkani krāsotiem matiem, bet aizmugurē izdzītu TV šova simboliku – sakrustotu cirvi un dakšu. Taču laika trūkuma dēļ iecere nav īstenojusies.

Magoniņa komentē dalībnieku pārmetumus par slinkošanu ”Lauku sētā”

Nesen Magoniņa piedzīvojusi pavērsienu karjerā. ”Biju uz slimības lapas un domāju, ka iešu atpakaļ strādāt par aprūpētāju, bet diemžēl vairs neesmu aprūpētāja. Sēdēt bez darba negribu, jo mani neviens nebaro un pati audzinu dēlu. Tagad lielveikalā strādāju par izlejamā alus pārdevēju,” stāsta ”Lauku sētas” varone.

Taču atraktīvā dāma lolo cerību, ka drīzumā varētu atgriezties auklītes darbā bērnudārzā. ”Tas nav mans aicinājums – stāvēt pie alus pudelēm un liet dzērienu. Mans aicinājums ir būt kopā ar maziem bērniem.”

Runājot par ”Lauku sētu”, Magoniņa pārsteidz:

”Biju dzirdējusi, ka ir tāds lauku šovs, kurā vajag ravēt, kaplēt. Tā kā vecmamma man visu ir iemācījusi, tāpēc es gāju. Iepriekš nevienu šova sēriju nebiju redzējusi. Nezināju, uz ko eju.”

Kopš uzmirdzēšanas televīzijā pagājušās vien dažas nedēļas, bet Magoniņa jau tagad par atpazīstamību nesūdzas. Nesen sieviete devusies iepirkties uz Rīgas centrāltirgu un pēkšņi izdzirdējusi, ka kāds viņu sauc ”Magoniņa!”

”Es pat iedomāties nevarēju, ka esmu slavenība, kuru atpazīst uz ielas,” teic Anita. ”Lauku sētas” zvaigzni atpazinusi dāma, kura savulaik startējusi TV šovā ”Dziedošās ģimenes”. ”Tas bija tik jauki un patīkami! Ļoti saviļņojoši. Pēdējā brīža labākais notikums,” tā Magoniņa.

10 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” atkal zog

“Lauku sētā” kā viesstrādnieks ierodas Markus Riva

“Esmu lepna par sevi.” Saruna ar Ilutu, “Lauku sētu” pametot

Radīta “Lauku sētas” himna – noklausies!

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"