Neviens neatnāk ballēties ar Violetu! Daiļava viena pati līksmo solārijā

13 komentāri
Neviens neatnāk ballēties ar Violetu! Daiļava viena pati līksmo solārijā
Privātais arhīvs

31. janvārī vārda dienu svinēja skaistā Violeta Stepanova. Diemžēl pazīstamās ballīšu meitenes pirmie lielie svētki Dānijā izvērtās sērīgi – ciemos neviens neatnāca.

Skaistā šovu zvaigzne sarunā ar Skaties.lv jau vairākkārt akcentējusi, – Dānijā viņas dzīve iet uz augšu un naudiņa ripo kā no pārpilnības raga, taču ļoti pietrūkstot draugu.

Vārda dienas vakarā ilgas pēc draugiem sasniegušas kritisko punktu – Violeta ar skumjām sirdī sapratusi, ka nevar pat sarīkot īstu ballīti, jo nav jau neviena, kurš Dānijā gribētu nākt ciemos.

Foto: Violeta pēc solārija

“Noskaņojums bija ne īpaši labs,” Skaties.lv neslēpj Violeta. Viņa tomēr izlēmusi par labu mazām svinībām pati ar sevi, bet arī tās izgāzušās.

“Nopirku kūciņu un šampi. Kūka neiepriecināja, jo garša nebija tāda kā latviešu kūkām. Pie šampja pat nepieskāros,” sērīgo ballīti atceras Violeta.

Violeta Dānijā satriecoši notievējusi! Uzzini viņas skaistuma noslēpumu!

Lai kliedētu bēdas, viņa izlēmusi aiziet uz solāriju. “Vismaz tur mazliet relaksējos,” nelāgo vārda dienu atceras smukulīte. Solārija mazliet ielīksmota, allaž pozitīvā Violeta sapratusi, ka savu fanu priekšā nedrīkst nokārt degunu.

Nākamajā dienā viņa, solārija viegli apbrūnināta, ļāvusies mazai fotosesijai, lai iepriecinātu fanus Latvijā, kuri, starp citu, kaut nedaudz kliedējuši Violetas vārda dienas skumjas, sociālajos tīklos pārsteidzot ar sirsnīgu vēstulīšu birumu.

FOTO: Violeta laika gaitā

13 komentāri