Netīras spēlītes ”Lauku sētas” aizkulisēs: Matīss atklāj, kuri ir īstie intriganti

19 komentāri
Netīras spēlītes ”Lauku sētas” aizkulisēs: Matīss atklāj, kuri ir īstie intriganti
LNT publicitātes foto

“Lauku sētā” pēc iepriekšējās nedēļas divu dalībnieku izslēgšanas no spēles dalībnieki bija sākuši runāt atklātu valodu, kurš ir lielākais pielīdējs, nodevējs un viltnieks. Visbiežāk tika minēts Matīsa vārds, kurš šova jaunākajā sērijā iekšējā balsojumā “iegāza” savu komandas biedru. Portālam Skaties.lv Matīss Gredzens skaidro, kādēļ izlēma nostāties pret komandu.

Šova ”Lauku sētu” jaunākajā sērijā ceturtdienas, 9. novembra, vakarā spēle noslēdzās Intaram, kurš savā pēdējā sacensībā – pupiņu šķirošanā – piekāpās Kristapam, kurš uz izbalsošanas sola sēdās, pateicoties komandas biedram Matīsam. Kaut puiši bijuši vienojušies pret savējiem nebalsot, Matīss iekšējā balsojumā izvēlējās balsot par Kristapa sūtīšanu mājās.

Kamēr spēli atstājušais Intars Matīsu nosauca par nodevēju, Matīss portālam Skaties.lv akcentē, ka gan Intaram, gan Kristapam bijis plāns veiksmes gadījumā finālā tikties ar kādu no daiļā dzimuma pārstāvēm.

”Lauku sētā” sāk runāt atklātu valodu, kurš ir lielākais pielīdējs, nodevējs un viltnieks

”Jau sākumā bija aizdomīga abu dalībnieku – Kristapa un Intara – draudzība. Izrādījās, ka abi ārpus šova jau pazīstami un čomi. Tādēļ arī par vienu no galvenajiem mērķiem izvēlējos abus izšķirt, jo abi ir spēcīgi gan kā personības, gan lauku darbos,” portālam Skaties.lv stāsta brašais ventspilnieks Matīss Gredzens.

Viņam ātri kļuvis skaidrs, ka Intars un Kristaps laika gaitā būtu atbrīvojušies no visiem dalībniekiem, līdz spēles beigās paliktu divatā.

”Stratēģija abiem bija līdzīga kā man. Intars meklēja saiti ar Vitu, bet Kristaps, kā pats atzinās, gribēja līdz finālam aizvest Inesi. [Vita spēli atstāja kā otrā, Inese šovu pameta pagājušajā nedēļā – red.]

Paliekot trīs zēniem un divām meitenēm, kad tiek paziņots, ka katrs šajā nedēļā cīnāmies par sevi, rezultāts ir redzams – divi apvainojušies dalībnieki, kuru stratēģija kaut kur nogāja greizi, kur viens devies mājās un otrs paliek šovā,” Skaties.lv klāsta ”Lauku sētas” dalībnieks.

Kaislībām, darbiem un nedarbiem ”Lauku sētā” seko līdz ceturtdienu vakaros LNT!
19 komentāri