40 komentāri

Latviju nupat pārsteigusi izkaušanās “Lauku sētā” – Sandis Raumanis no “pāra uz pusslodzi” uzklupis daiļajai Violetai Stepanovai. Sarunā ar portālu “Skaties.lv” Sandis atklāj, – no 18 gadu vecuma viņš īsti nebija kāvies, taču šoreiz nudien “prasījies”.

“Viss sākās, jo Violeta mani nepatiesi apvainoja, sakot, ka es visu laiku esmu īgns, uz visiem dusmojos. Violeta uzreiz saprata, ka mēs ar Ievu esam visspēcīgākie konkurenti, tāpēc mēģināja pilnīgi visus sakūdīt pret mums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņai likās, ka es nekā nezinu par šo kūdīšanu, taču es zināju gan. Tā arī viss sākās,” portālam “Skaties.lv” atklāj Sandis.
Blondā daiļava spēlē uzvedusies kā īsta divkose. Sandim aiz muguras viņa vīrieti aprunājusi un visus kūdījusi uz viņa izbalsošanu, savukārt Sanda priekšā izmantojusi savu dāmas statusu, visu laiku pieprasot palīdzību darbos.

Kad bijis kopā jāveido zirgu aploks, Sanda mērs bija pilns. “Biju pabeidzis savu daļu, un viņa gribēja, lai daru darbu arī viņas vietā! Kad Violeta man vēl naidīgi kaut ko atcirta, es paziņoju, ka drīzāk nokrāsošu viņai seju, nekā to viņas žoga pusi.

Viņa pirmā man sita, es to sitienu atvairīju. Protams, ka tā atkal bija Violeta, kura izprovocēja skandālu,” pārliecināts Sandis.

Vīrietis uzsver, – viņam dzīvē pat prātā nenāktu pacelt roku pret sievieti. “Jā, skolas laikā biju liels kauslis. Viss mainījās, kad man 18 gados piedzima dēls.

Tagad vairs neesmu kauslis, kur nu vēl sievietes sist. Violeta vienkārši pati klūp virsū un provocē.

Jā, to, ka viņa ir daiļa, nevar noliegt, taču viņa ir arī ļoti “daiļrunīga”. No viņas nāk tādi lamuvārdi! Skaista sieviete, arī asākam raksturam nav ne vainas, bet Violetas žargons tomēr mēdz būt pārāk rupjš,” tā Sandis.

VIDEO

TOP komentāri

 • Sandra
 • tā tak nav
  +12 +11 -1

  tā tak nav

  tā tak nav sieviete! Tā ir kaut kādu murgu šausmeņu monstrs. Tādu idioti, kas var izvest pat sētas mietu, tik klapēt un klapēt.
 • Frisbijs
  +11 +11 0

  Frisbijs

  Ja tā bija sišana, tad es esmu Conors McGregors. Skuķim sejā iestampāja ar krāsas pindzeli, nu i? Tas tā, lai vairāk piestāv matiem un no rīta neaizņem ilgu laiku tonālajam špaktelim! Par ko tauta cepās? Viņai vēl paldies vajadzēja pateikt puisim :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl