Negaidīts pavērsiens ”Lauku sētas” atlasē: dalībnieki masveidā sāk izģērbties

27 komentāri
Negaidīts pavērsiens ”Lauku sētas” atlasē: dalībnieki masveidā sāk izģērbties
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Iespējams, viskarstākā vieta Rīgā šobrīd ir TV3 birojs Dzelzavas ielā, kur noris ”Lauku sētas” septītās sezonas atlase. Pirmā atlases diena vēl nav pat pusē, bet trīs dalībnieki jau izģērbušies. Skaties.lv piedāvā ieskatīties šajās draiskajās norisēs.

Kā pirmais ekspertu priekšā stājās Mārtiņš no Skrundas, kurš nekautrējās paziņot, ka ieradies savās veiksmīgajās apakšbiksēs, kuras gatavs arī demonstrēt. Un tas ir tikai sākums – viņš spēlē sola izmesties pa pliko!

”Gribētu ”Lauku sētā” izskriet pliks pa rudzu lauku. Bet rudziem jābūt pietiekami gariem, tā, lai pakutina,” paziņo Mārtiņš, kurš ”Lauku sētā” nekad ”nenolaistu” ar čali, taču, ja būs ”čiksītes”, gatavs pat bērnus radīt.

Ričards ir pilna laika bezdarbnieks no Puzes. ”Norauju galotnes, bet ne darbu,” tā Ričards, kurš paziņo, ka pavēlēm neklausa. Taču, tiklīdz 50 gadus jaunā Ineta liek viņam novilkt kreklu un ar to nomazgāt logu, Ričardam nav divreiz jāsaka! Viņš pat aicina pašu dāmu pievienoties un izģērbties kopā!

Apskati arī citus dalībniekus TE!

Atlases ”Lauku sētai” turpināsies divu dienu garumā līdz pat piektdienas vēlam vakaram. Jau tagad skaidrs, ka priekšā izcila sezona, jo pieteicies rekordliels skaits gribētāju, no kuriem tagad jāizvēlas labākos!