Negaidīts pavērsiens ”Lauku sētā” – tiek krasi mainīti spēles noteikumi

5 komentāri

”Lauku sēta” ieiet finiša taisnē, un spriedze pieaug. It kā dalībnieku nervi jau tā nebūtu nokaitēti, šova vadītājs Jānis Rāzna nāk klajā ar satraucošu paziņojumu – šonedēļ šovu pametīs uzreiz divi dalībnieki.

”Šīs nedēļas beigās uz izbalsoto un sliņķu sola sēdēs trīs no jums,” paziņo Jānis.

Kā atklāj noteikumi, uz izbalsoto sola, kā ierasts, sēdēs nedēļas sliņķis, dalībnieku iekšējā balsojuma upuris, kā arī viens dalībnieks, ko no pretinieku komandas izvēlēsies izbalsotais. Visi trīs cīnīsies, un mājās dosies divi.

Satraukti par jaunumiem ir visi, jo neviens par sevi nevar būt drošs, izņemot dalībnieks ar čaklākā titulu. Vienīgais, kurš nesatraucas, ir Dzintars, kurš vīzijās redz sevi finālā.

Zanei Dzintara vīzijas apnikušas, tāpēc viņa vīrieti kārtīgi izlamā.

Skaidrs, ka šī nedēļa paies īpašā spriedzē smagā darbā, jo ikviens grib tikt atzīts par čaklāko, lai glābtos no sēdēšanas uz izbalsoto sola.

Katrs sapratīs, ka nu jācīnās tikai pašam par sevi!

Nepalaid garām! Īpaši spraiga ”Lauku sētas” sērija ceturtdien, 8. novembrī!

TOP komentāri

 • mazā.
  +8 +8 0

  mazā.

  Bļauru sēta . Tai nenormālajai Zanei patiktu , ja uz viņu bļautu ? Losene .
 • ...
  +9 +7 -2

  ...

  Tikai un vienīgi, lai dabūtu ārā puišus. Zemiski no šova veidotājiem kā mākslīgi likt uzvarēt meitenei un parādīt, ka lauku sētā var uzvarēt arī meitene. Jau pagājušā sērija parādīja, ka viss ir pakārtots, lai aiziet puisis. Puiši dabū bonusu, bet beigās skaita bruģa gabalus cik ielikts. Tāds skats, ka veidotājiem pašiem jau zb un, ka tik ātrāk sasniegt rezultātu, ka uzvar meitene un klapēt to bodīti ciet. Nožēlojami
 • Fans
  +6 +5 -1

  Fans

  Viss kā pēc scenārija, ko iepriekš aprakstīja-aiziet abi puiši un paliek 4 meitenes finālā un lielā Sanita samaļ miltos visas pārējās. Tur tikai Eva kaut cik cienīga, bet pirmā lidos un pārējās jau lielajai kā saldais ēdiens

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl