2 komentāri

Ceturtdien, 15. decembrī, Latviju atkal priecēja ”Lauku sēta”. Lai radītu papildus spriedzi, šoreiz izbalsošanas sakarā dalībniekus sagaidīja vairāki nebijuši pavērsieni.

Sērija sākās ar ziņu par Vijas pazušanu. Pēc stundu ilgas meklēšanas un visai nopietna satraukuma kundze beidzot atradās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā vietā, lai priecātos par draudzenes atrašanos, viņas mīļotais Ilgvars vārījās niknumā.

Vīrietim licies, ka Vijas pazušana bijusi iestudēta, lai viņu izāzētu. Vija neizturēja – viņa situāciju ar Ilgvaru noraksturoja ar lamuvārdu virkni. Viņa atklāja, ka šis mīlas pāra attiecībās ir pirmais strīds, kas sācies, jo Ilgvars brūti esot rupji ”pasūtījis”.

Saimnieci Ievu šis pavērsiens nemaz neiepriecināja – Vijas meklēšana iekavējusi darbus mini zoo iekārtošanā. Kompānija tika sadalīta divās komandās un abām tika doti uzdevumi turpināt mini zoo iekārtošanu un ”sapucēt” zirgus.

Zirgu peldināšana izvērtās par ļoti interesantu atrakciju – dzīvnieki bija jāved dīķī un pašiem jāsēžas mugurā. Jāšanu pa ūdeni dalībnieki izbaudīja kā vēl nebijušu dzīves piedzīvojumu.

Jaunākie FOTO no šova

Protams, atkal tika kritizēti pavāri – Mairita paziņoja, ka māsu gatavotie kartupeļi garšo pēc benzīna. Lai pie galda būtu jaukāka atmosfēra, pavāres paziņoja, ka ēdot visiem jārunā tikai latgaliski.

Darba dunā tika atklāts, ka pirmo reizi šovā vienam no dalībniekiem būs iespēja tikt pie stratēģiski svarīgas balvas – divām balsīm izbalsošanā. To bija iespēja izcīnīt, uzvarot īpašā stafetē ar zirgiem.

Uzvarēt spēlē izdevās Mairitai un Rūdolfam, saniknojot Sandi un Ievu, kuri sākotnēji bija izvirzījušies vadībā ar visai lielu pārsvaru.

Tā kā dalībnieku ”Lauku sētā” ir visai maz, tika kaldinātas kārtīgi pārdomātas stratēģijas, pret ko balsot.

Izbalsošanā kompāniju gaidīja pārsteigums. Par nedēļas čaklāko darbinieku netika atzīts neviens – saimniece esot tuvu izmisumam, jo darbi iekavējušies. Arī par sliņķiem netika atzīts neviens no pāriem.

Dalībnieki iekšējā balsojumā par sliņķiem atzina Sandi un Ievu. Visiem nācās balsot otro reizi, lai noskaidrotu otru pāri, kam draudēs izbalsošana.

Otrajā balsojumā vienādu punktu skaitu savāca Vija ar Ilgvaru un Mairita ar Rūdolfu. Pupiņu šķirošanā zaudēja un uz izbalsošanas sola blakus Sandim un Ievai sēdās Vija un Ilgvars.

Ilgvars un Sandis sacentās bluķa ciršanā. Zaudēja Ilgvars, līdz ar ko viņam ar Viju atkal bija jāpamet spēli.

Līdz ar to ”Lauku sētā” palikuši tikai trīs pāri. Par nākamās nedēļas pavāriem kļuva Mairita un Rūdolfs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl