Komentāri

Jau šovakar skatītājus atkal priecēs “Lauku sētas” kārtējā sērija, un kļuvis zināms, ka notikumi spēlē samudžināsies tā, kā vēl nekad. Izrādīsies, ka pagājušajā sērijā izbalsotie Ilgvars un Vija tomēr nekur tālu prom nebrauks.

Spēle sāksies ar Jāņa Rāznas paziņojumu izbalsotajiem Ilgvaram un Vijai, ka viņi drīkst palikt ”rokas stiepiena attālumā” no šova norises vietas, iekārtojoties uz kādas saliņas. Abi būšot kā “rezerves variants”, ja spēlē pietrūkst darba roku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Abiem izdzīvošanai tiks piešķirta telts, ūdens, sērkociņi, kafija, bez kuras Vija nespēj iztikt, un šis tas no pārtikas. Abiem uzreiz tiks dots arī uzdevums izveidot klūgu žogu.

Kā atzīsies it kā izbalsotie, šis ir pamatīgs pārsteigums arī viņiem. Kā viss atrisināsies, vai Vija un Ilgvars tiešām paliks spēlē un kas turpmāk notiks ar izbalsošanām šovā, skaties jau šovakar 21.10 LNT!

VIDEO

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl