13 komentāri

Lai arī ”Lauku sētas” Sandis un Ieva, prezentējot sevi kā ”pāri uz pusslodzi”, liek domāt, ka abi ir viens otram uzticīgi, aiz šīs izkārtnes slēpjas vareni mīlas pinekļi. Izrādās, ka Sandim bijusi arī “pilnas slodzes” mīļotā, kura puisi pametusi, ieraugot, ka šovā viņš strādā ar nepilna laika otro pusīti.

“Tas viss ir diezgan sarežģīti. Kad bijām kopā ar Ievu, spontāni pieteicāmies “Lauku sētai”. Pašķīrāmies, jo pie manis atgriezās cita draudzene. Taču bija jau parakstīts līgums ar šova veidotājiem.

Tā nu es šovā nofilmējos kopā ar Ievu, bet mājās no “Lauku sētas” mani gaidīja cita meitene. Uzzinājusi, ka šovā startēju ar Ievu, viņa mani pameta.

Savukārt uzreiz pēc filmēšanas beigām pašķīros ar Ievu. Viņa uzzināja, ka man bijusi vēl kāda, kura it kā gaidījusi,” seriāla cienīgus notikumus sarunā ar portālu “Skaties.lv” atklāj Sandis.

FOTO

Ar Ievu viņš palicis labās attiecībās, taču nu vairs neesot nekāda ”pāra uz pusslodzi” – abi ir tikai draugi.

“Lauku sētas” sērijas Sandis nu spiests skatīties vientulībā, taču vīrietis ne brīdi nenožēlo dalību šovā. Piedzīvots daudz skaistu brīžu, turklāt ļoti iespējams, ka iegūtā atpazīstamība palīdzēs tikt pie dāmas, kas labāka par abām divām šova dēļ zaudētajām daiļavām kopā.

“Izskata ziņā mans ideāls ir “Lauku sētas” Sanita. Viņai ir gan augums, gan seja – perfekti! Protams, šovā starp mums nekā nebija – tur kaut kas tika pārprasts, Sanita ir aizņemta.

Ja runājam par raksturu, man nav iebildumu pret tik karstasinīgām dāmām kā Violeta, vienīgi lai tik rupji nelamājas,” savu ideālo sievieti iezīmē Sandis.

Viņš atklāj, ka gatavs jaunam piedzīvojumam un labprāt saņemtu vēstules no “Lauku sētas” fanēm. Nu, ko, varbūt tā ir tava iespēja?

VIDEO: karstasinīgais Sandis

TOP komentāri

 • sančo
  +8 +7 -1

  sančo

  Nu jā,kontingents ar katru gadu trakāks. Pēc manām domām Jolanta un Jogita ir īstas lauku meitenes ,kuras ir pelnījušas uzvaru,turu īkšķi par viņām,pārējie ir svētdienas lauķi.
 • Mare
  +7 +7 0

  Mare

  ha ha ha ....
  Tāds jampampiņš - šovā viena , mājās cita, pats nekāds....... :D
 • Vai vai-

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl