Nebijis gadījums ”Lauku sētas” vēsturē – tiek izbalsota visa puišu komanda

25 komentāri

8. novembra sērija ”Lauku sētā” pārspēs visas fanu cerības. Nedēļas sākumā tiks paziņots, ka tiek mainīti spēles noteikumi un aiziet nāksies uzreiz diviem. Meiteņu pārdomāta stratēģiskā balsojuma rezultātā spēli pametīs visa atlikusī puišu komanda – Rasmuss un Dzintars.

Jaunā darba nedēļa ”Lauku sētā” sākas ar svarīgu Jāņa paziņojumu – šonedēļ uz sliņķu un izbalsoto sola sēdīsies nevis divi, bet gan trīs dalībnieki.

Kaut arī meitenes ir vairākumā – satraukti par jaunumiem ir visi, jo neviens par sevi nevar būt drošs, izņemot dalībnieks ar čaklākā titulu.

Nedēļas pirmais lielais darbs ir malkas krāmēšana šķūnī – katrai komandai divas malkas kaudzes ir jāsaliek grēdās. Meiteņu komandā līderes lomu uzņemas nevis darbu vadītāja Zane, bet vienīgā no dalībniecēm, kura zina kā pareizi malka ir jāliek – Eva.

Dalībnieku starpā valda liela konkurence – katrs saprot, ka nu jācīnās tikai pašam par sevi. Kā atzīst lielā Sanita, darba nedēļa sākusies ”traģiski”. Dzintars ar Rasmusu vispār nespēj sastrādāties, meitenēm vēl jāpabeidz pagājušās nedēļas darbs – bruģēšana, visi viens otram velta apvainojumus.

Dalībnieki neslēpj, ka nervi ir saspringuši. Meitenes nostājas pret Rasmusu, spriežot, ka viņu laiks izsvēpēt no ”Lauku sētas”.

Virtuvē šonedēļ saimnieko lielā Sanita, un viņai tur veicas visai labi.

Romantisku noti šovā ienes Rasmusa un mazās Sanitas flirts – puisis turpina apmācīt Sanitu peldēt.

Nedēļas otrs lielais darbs ir elektriskā gana likšana un teļa ķeršana. Dzintars grib likt lietā savas spējas sarunāties ar zvēriem, kas citos izraisa dusmas. No teļa ķeršanas sanāk varena jezga.

Izbalsošana ir spriedzes pilna. Nedēļas sliņķis ir Dzintars, bet čaklākais – Eva.

Iekšējā balsojuma rezultāts ir negaidīts – meitenes izlēmušas izbalsot mazo Sanitu, jo skaidrs, ka viņai nekas cits neatliks, kā ņemt līdzi Rasmusu.

Dzintars, Rasmuss un mazā Sanita cīnās par palikšanu šovā.

Pupiņu šķirošanā uzvar Sanita. Līdz ar to spēlē ir vēl nepieredzēts gadījums – cīņā paliek vien meiteņu komanda.

”Cīnīsies tikai bābas vien savā starpā, tas taču ir to vērts!” sajūsmu neslēpj lielā Sanita.

25 komentāri