2 komentāri

Šova Lauku sēta vienai no spilgtākajām dalībniecēm – Violetai Stepanovai – dodoties mājās, saimniecībā iestājies miers. Evijai Smanei šķiet, ka viņa būs nākamā, kura tiks izbalsota. Vai šīs aizdomas apstiprināsies?

Pēc Violetas aiziešanas no Lauku sētas šova dalībnieki atklāj, ka ir laimīgi. ”Ir iestājies miers. No vienas puses, mums noteikti būs garlaicīgi. Bet, no otras puses, nebūs uz ko dusmoties un kasīties, plēsties un nervus bojāt,” atzīst Evija. Viņa neslēpj, ka, prom ejot, Violeta norādījusi, ka viņa būs nākamā, kura atstās Lauku sētu. Šova 9. sērijā par iekļūšanu finālā cīnās Mārtiņš, Ilona, Ingūna un Evija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs nedēļas lielais darbs – siltumnīcas celtniecība. Uzdevums četrotnei sagādā pārpratumu – izrādās, celtne patiesībā ir lielāka nekā sākotnēji aprēķināts, tādēļ nākas uzrakt arī lielāku zemes pleķi. Šeit sparu izrāda Ingūna Stapāne, kuru saimniece nodēvē par diezgan neizprotamu, bet par sliņķi gluži saukt nevarot. ”Viņa ir tāds kā bojeviks. Bet, ko ņem, to viņa dara. Nav tā, ka viņa pamet darbu. Kad viņu te sāka ar izbalsošanu apcilāt, es domāju, viņai tāda kā distance radās pret pārējiem,” novērojusi z/s Rozītes saimniece Valentīna Roziņa.

Saimniece nav sapratusi arī Ilonu Jeršova, kuru viņa atstātu aiz svītras, ja jau tagad no četrinieka būtu jāizraugās trīs strādnieki. ”Man jau viņa no paša sākumā nepatika, ka viņa koriģēja visus, ko balsot, ko nebalsot ārā. Man nepatīk tas, ka Ilona mūžīgi tam Mārtiņam…, tā kā zem Mārtiņa paspārnes – lai Mārtiņš dara un es sēdēšu un komandēšu,” atklāti stāsta Valentīna. Šajā sakarā ir ko teikt arī Ingūnai: ”Mārtiņš jau ir kā uz adatām. Tāpēc, ka viņam lien virsū un komandē. Viņš ciešas cilvēks.”

Foto: Lauku sētas 9. sērijas aizkulises

Pati Ilona atklāj sava rakstura iezīmes: ”Es vienmēr ņemu un daru, un neko neesmu tēlojusi. Es vienmēr eju un strādāju tā, kā vienmēr.” Viņa neslēpj, ka citi varbūt viņā saredzot vēlmi būt priekšgalā.

Siltumnīcas uzbūve izrādījusies īsts atjautības uzdevums. Noguruši no piņķerīgā darba, dalībnieki sāk kašķēties un skaidrot attiecības. Ilona atklāj, ka ziemā traumētā pleca dēļ var pastrādāt, bet naktī nav iespējams pagulēt. Sāpes plecā par galveno iemeslu doties mājās uzskata Ingūna: ”Viņai ir jāiet mājās. Viņai plecs sāp, viss sāp, sūdzas, raud naktī. Man nav jāklausās. Man nav divas naktis jāciešas, kā viņa raud.” Bet pārējie šova dalībnieki Ingūnai pārmet viņas haotiskumu. Viss nonāk tik tālu, ka gan Ingūna, gan Ilona jau ir gatavas Lauku sētu atstāt…

Vienīgais vīrs dāmu kompānijā Mārtiņš Ainis Roga uz notiekošo reaģē vēsu prātu: ”Iespējams, cilvēki varbūt nepanes kritiku, jo visu laiku viss ir bijis labi un skaisti.” Pēc Mārtiņa domām, Ilonai aizmirsies, ka dalība šovā patiesībā ir spēle. ”Varbūt daudz lietas jāizlaiž caur ausīm, nevis jāuzņem tā “riktīgi” pa nopietnam,” stāsta Mārtiņš. Pēc apcelšanās kameru priekšā Ilona tomēr pārdomā un nolemj cīņu par dalību šova finālā turpināt ar divkāršu sparu. Savu tiesu no vienīgā šovmeņa saņem arī Ingūna.

Video: Ingūna uzklūp Ilonai, Mārtiņš – Ingūnai

Tuvojoties finālam, četrinieks sadalījies par pāriem – Ingūna uz vienu roku metusies ar Eviju, bet Ilona turpina čupoties ar Mārtiņu. Tandēmi vērojami gan personiskajās attiecībās, gan arī darba vidē.

Šīs nedēļas lielais darbs – siltumnīcas būve – lai arī pavadīts ar strīdiem un apvainojumiem, tomēr pieņemts. Par šīs nedēļas par čaklāko strādnieku saimniece atzīst Mārtiņu, bet par sliņķi – Ilonu. Viņa savu lēmumu pamato ar dalībnieces vēlmi visus komandēt.

Izbalsošanā Mārtiņš vēlas, lai mājās dodas Ingūna, Ingūna balso par Eviju, Evija par – Ingūnu, bet Ilona savu balsi vērš pret agrāko draudzeni Eviju. Pēc pupiņu cīņas starp Ingūnu un Eviju uz izbalsojamo sola sēžas Evija. Viņa asarām acīm atzīst, ka pirmo reizi mūžā jūtas nodota.

Pēdējā cīņā uzvar Evija, bet, pēc saimnieces aicinājuma, cīņu Lauku sētas finālā turpina viss košais četrinieks – Mārtiņš, Ingūna, Evija un arī Ilona.

Video: spriedze un nodevība ceļā uz finālu

TOP komentāri

  • saulìte
    +3 +3 0

    saulìte

    Tas nu gan ir stulbi. Finalam vajadzeja but tris cilvekiem. Tas jau tapec, lai skatitajus vairak piesaistitu - kas nu tagad bus, visi cetri finala, ai,ai!!! Katra zina diez ko godigi tas nav

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl