18 komentāri

Ceturtdienas, 1. decembra, “Lauku sētas” sērija, iespējams, radīja skumjas šova fanu tūkstošu sirsniņās. Muļķīga misēkļa, kas gadījās, izpildot uzdevumu, dēļ spēli pameta daiļā Violeta un Sanita, kuras pašas sevi pasludināja par Aizkraukles monstriem.

Sērija sākās ar negaidītu vēsti. Spēles vadītājs Jānis Rāzna paziņoja izbalsotajiem – Ilgvaram un Vijai -, ka viņi drīkst palikt ”rokas stiepiena attālumā” no šova norises vietas, iekārtojoties uz kādas saliņas. Abi būšot kā “rezerves variants”, ja spēlē pietrūkst darba roku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abiem izdzīvošanai tika piešķirta telts, ūdens, sērkociņi, kafija, bez kuras Vija nespēj iztikt, un šis tas no pārtikas. Abiem tika dots arī uzdevums izveidot klūgu žogu.

FOTO: ieskats sērijā

Kā atzinās it kā izbalsotie, šis ir pamatīgs pārsteigums arī viņiem.

Tikmēr saimniecībā tika doti nedēļas uzdevumi – grāvja tīrīšana un staļļa sakopšana. Darbus vadīt tika uzdots māsām Jolantai un Jogitai.

Arī pagājušās nedēļas dumpinieces Violeta un Sanita beidzot bija nomierinājušās un draudzīgi strādāja kopā ar visiem. Rūdolfs gan sprieda, ka visdrīzāk “čūskas” kaut ko perina un draudzība ietilpst viņu stratēģijā. Meičas pašas neslēpa – viņas jūtas kā “Aizkraukles monstri” un draudzēties ne ar vienu nemaz netaisās.

Tikmēr Vija, dzīvojot uz salas, atklāja attiecību detaļas par sevi un Ilgvaru. Abu mīlasstāsts sācies vien pavasarī, drīz pēc tam, kad Vijai apnikusi kopdzīve ar vīru. Kā pārītis atklāja šova vadītājam, viņi ar prieku izmanto laiku teltī, lai ļautos seksa priekiem.

“Pāris uz pusslodzi” saimniekoja virtuvē, un, kā jau tas ar šā uzdevuma veicējiem parasti notiek, atkal krita nežēlastībā – porcijas citiem likās par mazu.

Darbs dzina darbu – komanda tika pie papildu uzdevuma – plosta labošanas. Kā neslēpa dalībnieki – daži jau sāk fiziski un emocionāli salūzt – Sanita un Mairita cerot uz izbalsošanu. Sanita pat esot prasījusi citiem, lai iekšējā balsojumā balso pret viņām, ko Violeta atzina par ļoti nesmuku rīcību.

Lielais darbs nepalika nepamanīts – kompāniju iepriecināja izbrauciens ar plostu, ko daudzi atzina par pagaidām patīkamāko brīdi spēlē. Taču skaisto plostošanu pārtrauca negaidīts atklājums – dalībnieki atklāja salu, uz kuras mitinājās Vija un Ilgvars.

Uz salas tika sarīkots pikniks, kura izskaņā visus pārsteidza ziņa – Vija un Ilgvars atgriežas šovā!

Sērijas izskaņā visi atkal tikās izbalsošanā. Par nedēļas čaklāko pāri saimniece atzina Rūdolfu un Mairitu, bet sliņķu negodā krita Sanita un Violeta. Dalībnieku iekšējā balsojuma rezultātā uz izbalsošanas strīpas tika nosēdināti Sandis un Ieva.

Līdz ar to par palikšanu spēlē sacentās abi skandalozākie pāri. Gan Sanita, gan Sandis atzinās, ka grib mājās, tāpēc ar prieku zaudēs. Uzdevumu veicot, muļķīgas kļūdas dēļ momentā izkrita Violeta un Sanita. Skaistā Violeta, saprotot, ka šovs jāpamet, apraudājās.

Blondā skaistule paziņoja, ka jūtas dusmīga uz Sanitu, kura panākusi to, ka abas tiek “izēstas” no spēles.

VIDEO

NOSKATIES SĒRIJU

TOP komentāri

 • Ir godīgi
  +9 +9 0

  Ir godīgi

  Vecie dalibnieki uzvedās,kā cilvēkiem pienākas citā sētā,nevis tās abas kā krogū piedžērušies veči kurš kuru rupjāk nolamās tā lūk
 • Take esay
  +6 +5 -1

  Take esay

  Šovs ir un paliek šovs. VECIE vismaz ko darīja strādāja. Nevis kā Violeta lamājas kā sapožņiks, ka pat saimniecei kauns.
 • Janka
  +6 +4 -2

  Janka

  Prieks par Sandi ka uzvarēja. Violeta pati vainīga nejēdz laikus satvert virvi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl