Mūžībā negaidīti aizsaukta ”Lauku sētas” saimniece Valentīna

Mūžībā negaidīti aizsaukta ”Lauku sētas” saimniece Valentīna
PUBLICITĀTES FOTO

Sēru vēsts – mūžībā negaidīti aizsaukta Valentīna Roziņa, kura TV skatītāju sirdīs allaž paliks kā enerģijas pilnākā ”Lauku sētas” saimniece, kura šova otrajā sezonā uzņēma šovmeņus pie sevis – Beverīnas novada ”Rozītēs”.

Skumjo vēsti Skaties.lv atklāj šova ”Lauku sēta” veidotāja Indra Miziša.

”Mums, šova veidotājiem, ir grūti tam noticēt. Valentīna allaž bija tik enerģijas pilna, ka likās – pārdzīvos mūs visus. Pēc šova otrās sezonas nofilmēšanas turpinājām uzturēt kontaktus, braucām ciemos.

Nesen vēl runājām pa telefonu, Valentīna kā allaž bija enerģijas un optimisma pilna. Un tāda viņa arī vienmēr paliks mūsu atmiņā – saimniece, kura parakstījās uz visām dullībām,” Skaties.lv stāsta ”Lauku sētas” veidotāja.

Valentīnas nāve ir negaidīta un satriekusi arī ”Lauku sētas” otrās sezonas dalībniekus, kuri ar Valentīnu uzturējuši siltu kontaktu arī pēc filmēšanas.

Skaties.lv intervēja Valentīnu pirms nepilna gada, un saruna bija priecīgās noskaņās – pagājušā gada pavasarī Valentīna pauda prieku par to, ka grūtais laiks saimniecībā aiz muguras, dzīve sakārtojusies, galvā jauni plāni un ieceres, un izteica vēlmi atkal ar savu saimniecību startēt ”Lauku sētā”.

Pēdējo interviju ar Valentīnu lasi TE!

Skaties.lv izsaka visdziļāko līdzjūtību Valentīnas tuviniekiem un mīļajiem.