16 komentāri

Jau šovakar LNT skatītājus priecēs Lauku sētas sērija, un pagaidām aktuālākais jautājums ir – kā atrisināsies situācija ar Jāni un Rudīti? Pēc skandāla, ko abi sarīkoja pirmajā sērijā, pie Skaties.lv vērsušies vairāki dalībnieki, atklājot, ka viņiem bail, kas notiks, ja būs jāpārlaiž vēl viena nakts zem viena jumta ar skandālistu.

Pārim no Limbažiem otrajā rītā Lauku sētā pāris minūšu laikā pilnībā mainījās garastāvoklis. Vīrietis izteica draudus visiem sataisīt nepatikšanas un pamest šovu, kā arī pieprasīja “ātro palīdzību”, jo saimniecībā esot antisanitāri apstākļi.

Kad sētā, kā Jānis sākumā bija pieprasījis, ieradās “ātrā palīdzība”, dalībnieks sāka ārdīties vēl vairāk – ārsti esot uzpirkti, Rudīte nekādā mašīnā nekāps.

FOTO: Jānis ārdās

“Ja tāds būtu armijā, viņš jau nākamajā dienā mums tīrītu tualetes,” uzjautrinājās kāds dalībnieks.

Pēc šā notikuma vairāki šova dalībnieki Skaties.lv atklājuši – viņus ļoti satraucis tas, kā situācija tiks risināta, jo, ņemot vērā to, kā mainās Jāņa garastāvoklis, ar viņu bail vienā telpā gulēt.

FOTO: tā izskatās saimniecībā

“Mums visiem ir no Jāņa bail. Kad satikāmies autobusā, kad devāmies uz Lauku sētu, likās sakarīgs un foršs pāris. Taču drīz vien atklājās pretējais,” Skaties.lv atklāj kāda dalībniece, kura, bīstoties vēl viena Jāņa dusmu izvirduma, vēlējās palikt anonīma.

Dalībniece atklāj, ka pēc starpgadījuma ar Jāni dalībnieki esot jutušies ļoti neomulīgi. “Visi teica, ka viņiem bail no tāda psihopāta,” atklāti stāsta šova dalībniece. Pārējie bijuši neizpratnē, kā tik krasi var mainīties emocijas – izteiktas pat versijas, ka vīrietis “lieto kādas lētās devas”.

Visi kā viens sarunā ar Skaties.lv uzsver – nekādi antisanitārie apstākļi Lauku sētā nav bijuši, viņiem Jāņa niknums nav bijis saprotams.

“Tie, kas cerēja uz Paradīzi, iekāpa nepareizajā lidmašīnā. Mēs pārējie, kas zinājām, kas gaidāms laukos, atbraucām uz īsto vietu,” stāsta dalībnieks.

To, kā atrisināsies situācija ar Jāni un vai tiešām viņš pēc pārējo lūguma tiks izolēts uz citām telpām, skaties jau šovakar LNT, kad būs baudāma Lauku sētas otrā sērija.

VIDEO: Jāņa dusmu izvirdums

TOP komentāri

  • hen
  • :)
    +2 +2 0

    :)

    Es to Jani Sirmais pazistu agrak ar vinu satiktos un jau toreiz bija nenormals cilveks uzbazigs un ja kaut kas ne ta,tad trakoja pa Limbaziem.Atri pametu vinu negribeju del vina mocities
  • Keta

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl