14 komentāri
Mīļotā Normundu noskatīja TV ekrānā! Latvijas Stiflers uzsācis attiecības

Aizkrauklietis Normunds Sakovičs, startējot ”Lauku sētā” neslēpa, ka paralēli rosībai lauku darbos viņš ir gatavs ar kādu no šova meitenēm uzsākt ko romantisku. Lai gan viņa sākotnējā simpātija Laura šovu jau pametusi, puisis ”Lauku sētas” faniem atklāj – viņa sirds kādu laiciņu jau ir aizņemta.

Pagājušā nedēļā no ”Lauku sētas” atvadījās Laura Makare – meitene, kura pirmo reizi šova vēsturē tika bildināta. Viņa gan Normunda bildinājumu noraidīja, jo pret kavalieri drīzāk izjuta antipātijas nekā simpātijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas gan Normundu neatturēja nemitīgi koķetēt un amizēties ar skaisto meiteni no Skujenes. Arī citi šova dalībnieki abus uztvēra gandrīz par pāri.

Tādēļ kā zibens no skaidrām debesīm, Laurai pametot šovu, nāca Normunda paziņojums, ka ”tas murgs ir beidzies”.

Portālam Skaties.lv Normunds, saukts par Latvijas Stifleru, apstiprina, ka šova sākumā patiesi Laura viņam patikusi, taču vēlāk jūtas apdzisušas.

”Laura sākumā bija jautra un runātīga. Man pret meiteni bija jūtas. Domāju vienkārši parunāt, vai viņa gribētu padraudzēties ar mani. Bet viņa kaut ka izvairījās no tās tēmas,” stāsta ”Lauku sētas” dalībnieks.

Laiks gājis, un Lauras uzvedība Normundu sākusi kaitināt.

”Es vairs nevarēju izturēt viņas gājienus. Es cietos. Gaidīju to mirkli, kad viņa aizies no šova. Kad aizgāja, bija prieks, un es pateicu, ka tas murgs beidzies,” Skaties.lv norāda ”Lauku sētas” varonis.

Tas, ko TV skatītāji uztvēruši kā flirtu, Normunds sauc par ”piedūrienu”. Laurai prom ejot, Normunds izmantojis pēdējo iespēju paamizēties ar daiļavu, bet viņa piedraudējusi mest ar olām.

Jautāts, vai tagad, kad TV spēlē meitenes ”iet mazumā”, Normunds zaudējis cerības šovā atrast īsto un vienīgo, puisis šova fanus iepriecina ar patīkamiem jaunumiem: ”Mani pašu atrada viena meitene. Viņu sauc Ilze.”

Meitene Normundu noskatījusi TV ekrānā.

Abu attiecības gan ir tikai sākumposmā. ”Kopā esam jau divas nedēļas,” tā Normunds.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl