Mīļotā Normundu noskatīja TV ekrānā! Latvijas Stiflers uzsācis attiecības

14 komentāri
Mīļotā Normundu noskatīja TV ekrānā! Latvijas Stiflers uzsācis attiecības

Aizkrauklietis Normunds Sakovičs, startējot ”Lauku sētā” neslēpa, ka paralēli rosībai lauku darbos viņš ir gatavs ar kādu no šova meitenēm uzsākt ko romantisku. Lai gan viņa sākotnējā simpātija Laura šovu jau pametusi, puisis ”Lauku sētas” faniem atklāj – viņa sirds kādu laiciņu jau ir aizņemta.

Pagājušā nedēļā no ”Lauku sētas” atvadījās Laura Makare – meitene, kura pirmo reizi šova vēsturē tika bildināta. Viņa gan Normunda bildinājumu noraidīja, jo pret kavalieri drīzāk izjuta antipātijas nekā simpātijas.

Tas gan Normundu neatturēja nemitīgi koķetēt un amizēties ar skaisto meiteni no Skujenes. Arī citi šova dalībnieki abus uztvēra gandrīz par pāri.

Tādēļ kā zibens no skaidrām debesīm, Laurai pametot šovu, nāca Normunda paziņojums, ka ”tas murgs ir beidzies”.

Portālam Skaties.lv Normunds, saukts par Latvijas Stifleru, apstiprina, ka šova sākumā patiesi Laura viņam patikusi, taču vēlāk jūtas apdzisušas.

”Laura sākumā bija jautra un runātīga. Man pret meiteni bija jūtas. Domāju vienkārši parunāt, vai viņa gribētu padraudzēties ar mani. Bet viņa kaut ka izvairījās no tās tēmas,” stāsta ”Lauku sētas” dalībnieks.

Laiks gājis, un Lauras uzvedība Normundu sākusi kaitināt.

”Es vairs nevarēju izturēt viņas gājienus. Es cietos. Gaidīju to mirkli, kad viņa aizies no šova. Kad aizgāja, bija prieks, un es pateicu, ka tas murgs beidzies,” Skaties.lv norāda ”Lauku sētas” varonis.

Tas, ko TV skatītāji uztvēruši kā flirtu, Normunds sauc par ”piedūrienu”. Laurai prom ejot, Normunds izmantojis pēdējo iespēju paamizēties ar daiļavu, bet viņa piedraudējusi mest ar olām.

Jautāts, vai tagad, kad TV spēlē meitenes ”iet mazumā”, Normunds zaudējis cerības šovā atrast īsto un vienīgo, puisis šova fanus iepriecina ar patīkamiem jaunumiem: ”Mani pašu atrada viena meitene. Viņu sauc Ilze.”

Meitene Normundu noskatījusi TV ekrānā.

Abu attiecības gan ir tikai sākumposmā. ”Kopā esam jau divas nedēļas,” tā Normunds.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl