Mīla svarīgāka par lielo naudu! Stiflers ”uzmet” darbu Vācijā un steidz uz Latviju glābt attiecības

8 komentāri
Mīla svarīgāka par lielo naudu! Stiflers ”uzmet” darbu Vācijā un steidz uz Latviju glābt attiecības
Vladislavs Proškins/f64

Normunds Sakovičs, kurš ”Lauku sētā” startēja kā Latvijas Stiflers, šopavasar devās uz Vāciju, kur bija apņēmies nostrādāt līdz rudenim. Latvijā viņu gaidīt palika meitene, kura tomēr paziņoja, ka nespēs izturēt attāluma attiecības. Kā Skaties.lv atklāj Stiflers, viņš izlēmis, ka mīlestība svarīgāka par visu lielo naudu – ”Lauku sētas” varonis pametis visu Vācijā, lai trauktos glābt mīlu!

Kā Skaties.lv jau pastāstīja Stiflers, viņš šogad uzsācis ļoti daudzsološas attiecības ar meiteni vārdā Inga, kas diemžēl pārtrūkušas tad, kad puisis izlēmis doties peļņā uz Vāciju.

Lai arī Inga solījusi gaidīt, pēc viena mēneša viņa paziņojusi, ka viss beidzies – attāluma attiecības izturēt nespēs. Stiflers izlēmis pieņemt drastisku lēmumu.

”Es atgriezos no Vācijas! Uz visiem laikiem būšu Latvijā. Atgriezos dēļ savas meitenes, jo man tomēr viņas pietrūkst,” sirdij sekojis Stiflers.

Lai gan Inga, pametot Stifleru, izteikusies, ka kau atradusi citu un Stiflers bijis gatavs cīnīties, lai atgūtu viņas sirdi, puisi gaidījis patīkams pārsteigums. Cita puiša nemaz nav bijis.

”Viņa mani sagaidīja, par neticēja, ka atkal esmu viņai blakus. Sarunājām, ka vairs nebraukšu uz ārzemēm. Palikšu Latvijā un veidošu ar viņu ģimeni,” laimīgs ”Lauku sētas” varonis.

Viņam ātri izdevies sakārtot arī darba jautājumu – Stiflers ticis pie laba darba Rīgā. ”Dzīvoju pie jaunā, lielā veikala ”Akropole”. Fani mani jau atpazina ”Akropolē”,” sajūsmā Stiflers.