Mēsli pienā, pļāpīgums un labie cilvēki – Lauku sēta atlasa desmit izcilākos šova dalībniekus

4 komentāri
Mēsli pienā, pļāpīgums un labie cilvēki – Lauku sēta atlasa desmit izcilākos šova dalībniekus
Foto: Reinis Oliņš

Vakar, 16. jūnijā, Lauku sētas veidotāji pulcēja 25 labākos no šova kandidātiem, lai izvēlētos deviņus izcilākos, kas piedalīsies šovā. Savukārt tas, kurš būs desmitais dalībnieks, varēsi izvēlēties Tu Skaties.lv balsojumā, kas ir nebijusi un unikāla iespēja Tev tiešā veidā ietekmēt, kas būs šova dalībnieki. Turklāt Tev ir ekskluzīva iespēja, jau tagad iepazīties ar visiem šova dalībniekiem! Bet visu pēc kārtas!

Kā norādīja šova veidotāji, viņi uz Lauku sētu ņemtu visus 25 kandidātus, tomēr turpinot šova tradīcijas – ir jāizvēlas desmit izcilākie no kandidātiem. Lai atrastu šos desmit izcilniekus, šova veidotājiem bija krietni vien jānopūlas, uzdodot kandidātiem dažādus uzdevumus, kas ļautu kandidātiem parādīt savas spēcīgākās un arī vājās rakstura īpašības.

Labo un strādīgo cilvēku šovs

Lai iepazītos tuvāk, šova veidotāji aicināja kandidātus raksturot sevi, izceļot labās un sliktās rakstura īpašības. Starp pļāpīgumu, ilgu gulēšanu un ēdelīgumu, kā pozitīvo sava rakstura īpašību teju visi 25 kandidāti norādīja – viņi ir labi cilvēki. Turklāt pēc sniegtajām atbildēm varēja secināt – teju visi ir gatavi Lauku sētā strādāt pa trim. Nu ko, tad atliek vien piebilst, ka ar nepacietību gaidām labo un strādīgo cilvēku ierašanos Lauku sētā, kur darbu būs atliku likām!

Mēsli pienā, slinkums un dāmas ar raksturiņu

Turpinot ar sevi iepazīstināt, šova kandidāti neslēpa, ka spēj gāzt teju kalnus. Prot to, gan šo. Atšķirīgs bija viens no iespējamiem dalībniekiem, kurš pavēstīja – viņš arī protot lauku darbus, taču bieži vien kaut kas noiet greizi. Kā piemēru viņš minēja gadījumu, kad viesojies pie savas vecmāmiņas un palīdzējis slaukt govis ar slaucamos aparātu. Viss it kā bijis labi, līdz kādā brīdī no govs pupa nokritusi slaucamā aparāta piltuve un, turpinot strādāt, iekritusi mēslos. Rezultātā viss piens ar govs mēsliem.

Daži no dalībniekiem neslēpa, ka mēdz būt ne tikai paslinki, bet ir arī ēdelīgi. Savukārt daža laba dāma parādīja – ja tiktu Lauku sētā, tad nekāda ”klusā pele” nebūtu.

Iebalso desmito dalībnieku!

Kā jau vēstīts, šogad Lauku sēta un Skaties.lv organizē vēl nebijušu aktivitāti. Lai arī Tu varētu ietekmēt, kas ir šova dalībnieki, tad no rītdienas, 18. jūnija, Tev būs iespēja nobalsot par vienu no šova kandidātiem. Tas, kurš saņems visvairāk Skaties.lv lasītāju balsis, ar visiem pārējiem kopā dosies uz Lauku sētu lielus darbus darīt un baudīt vasaru Latvijas laukos.

Tātad balsojums no rītdienas, 18. jūnija, portālā Skaties.lv

Skaties.lv piedāvā arī apskatīt ekskluzīvu fotogaleriju ar visiem 25 šova kandidātiem, kas vakar sacentās par iespēju piedalīties Lauku sētā. Desmit no viņiem Tu varēsi redzēt šovā, bet, kuri tie būs, lai pagaidām paliek noslēpums.

Foto

TOP komentāri

 • D
  0 0 0

  D

  Kas tas ir par fotogrāfu, kas veido tik baisi cilvēka cieņu pazemojošas grupu bildes?
 • Kleopatra
  0 0 0

  Kleopatra

  Ja kadam ir kaut kadas pretenzijas pret Violetu,lai ari vinai uzraksta!!! Neviens jums neprasa skatities so tv sovu! Ja jau vinu izvelas tatad nav tik slikta vina!!!
 • Di
  0 0 0

  Di

  Izskatas ka viola nav guvusi ilgstosu slavu tāpec atkal piedala ar ko vina parsteigs soreiz ? Jo seks jau bija :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl