Meitenes, viņš ir brīvs! Latvijas iekārojamāko vecpuišu topam pievienojas Lauku sētas Mārtiņš!

Pievienot komentāru
Meitenes, viņš ir brīvs! Latvijas iekārojamāko vecpuišu topam pievienojas Lauku sētas Mārtiņš!
Publicitātes foto

Nupat Skaties.lv apkopoja apkopoja septiņus iznesīgākos, interesantākos un gudrākos vīriešus, kuri pēdējo gadu laikā sevi prezentējuši šovos, bet laimi mīlestībā joprojām vēl nav atraduši. Izrādās, ka šajā sakarā nepelnīti aizmirsts viens brašulis, kurš vēl pagājušogad lauza dāmu sirdis šovā Lauku sēta.

Kā Skaties.lv ziņo Lauku sētas dalībnieks Mārtiņš Mārtiņsons jeb “Lielais Mārtiņš”, arī viņa sirds joprojām ir brīva, un viņš ar prieku pievienojas Latvijas iekārojamāko šovu vecpuišu kompānijai.

Jau Lauku sētas laikā Mārtiņš neslēpa, ka ar parādīšanos ekrānā cer uzlabot savas izredzes arī mīlas frontē. TV spēlē viņam iepatikās kolēģe Arta Brūvere, taču meitene Mārtiņu izbrāķēja. Taču pēc Lauku sētas panākumiem stalto un enerģisko puisi steidza uzrunāt citas pielūdzējas.

Kā Skaties.lv atklāj Mārtiņš, viņš ik pa laikam turpina saņemt vēstules no pielūdzējām, taču diemžēl neviena nav izrādījusies īstā. “Pagaidām nav nevienas, kura man iepatiktos,” skumji secina Mārtiņš.

“Manai sapņu meitenei jābūt gudrai, saprotošai, ar labu humora izjūtu un izskatīgai. Man nepatīk lepnas cacas,” savu sievietes ideālu raksturo Mārtiņš.

Nu, ko, varbūt tā būsi tu? Vīrs kā ozols – stiprs, strādīgs un ar labu humora izjūtu – dāmu sapnis! Skaties.lv pievieno Mārtiņu iekārojamo vecpuišu topam un ziņo, ka pielūdzējas droši var uzrakstīt kādu vēstuli Mārtiņam sociālajos tīklos. Jo Lauku sētas spīdeklis joprojām ir BRĪVS!

FOTO: lielais Mārtiņš Lauku sētā

Skaties video!

Lasi vēl