”Meitenes ir dumiķes.” Valdonīgā Eva, pametot ”Lauku sētu”, nežēlo kritiku komandas biedrēm

18 komentāri

LNT šova ”Lauku sēta” piektajā sērijā iekšējā balsojumā dalībnieki gandrīz vienbalsīgi lēma, ka spēle jāpamet Evai. Lai noskaidrotu, kā ”Lauku sētas” ”mammīte” jūtas, zinot, ka spēles dalībnieki visi kā viens nostājušies pret viņu, portāls Skaties.lv Evu aicināja uz sarunu ”ķēķī”.

”Lauku sētas” valdonīgākajai dalībniecei Evai Savickai fakts, ka spēle pavērsusies pret viņu, nav pārsteigums: ”Ir ok īstenībā. Es gaidīju, ka notiks kaut kas tāds.”

Eva norādīja, ka ”Lauku sētā” strādājusi godam, bet pietrūcis komandas biedreņu uzticības, lai būtu spēcīgas konkurentes puišiem.

”Es uzskatu, ka meitenes ir dumiķes. Džeki sakaus viņas vienos vārtos. Diemžēl meitenes neprata izmantot savu vairākumu,” pametot šovu, atzīst Eva.

Uzvaru ”Lauku sētā” baušķeniece pilnīgi noteikti nenovēl Laurai un Dacei.

”Elīna varētu pacīnīties, jo viņa ir gudra. Es domāju, Inesītei neizdosies te ilgi izdzīvot. Puiši ir ieņēmuši savu politiku, savu stratēģiju. Viņi noteikti uzvarēs. Tiks vaļā no Normunda, no Intara, un paliks Kristaps un Matīss,” prognozēs par šova uzvarētāju dalās Eva.

Visgrūtākais ”Lauku sētā” bijis sadzīvot ar mitrumu un lietu, bet, pēc viņas domām, līdz šova uzvarai ved gudrība un inteliģence. ”Līdz uzvarai noteikti neved nodevība un izlikšanās,” spriež šovmene.

TOP komentāri

 • Gunārs
 • Evai
  +19 +18 -1

  Evai

  Tu neesi ne gudra ne inteligenta.Paskaties uz sevi no malas,vecene ar pautiem.....un tikai.Kur ir tava inteligence...kur tu vinu redzi?
 • karla
  +15 +13 -2

  karla

  NU bet, ko tā Inese sadomājās attiecībā pret Kristapu? Vēl beigās apvainojās kā maza meitenīte smilšu kastē!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl