6 komentāri

Šā vakara Lauku sētas astotā sērija pierādīja, ka, tuvojoties finālam, dalībnieku attiecības – gan savā starpā, gan ar saimnieci – kļūst arvien saspīlētākās. Taču nedrīkst noliegt, ka viens no iemesliem bija “blondais grēks” Violeta, kura diezgan likumsakarīgi šovakar dalībnieku rindas atstāja.

Mārtiņš sakašķējas ar saimnieci

Kā jau vienīgais vīriešu kārtas pārstāvis, kas palicis Lauku sētas otrajā sezonā, viņam arī nākas darīt visas vīrišķīgākas lietas, un viena no tām bija vistu kūts būvniecība. Lai gan sākumā, kamēr visi dalībnieki kopīgi lika flīzes, komanda smējās līdz asarām, laika gaitā, kad Mārtiņš tika atstāts viens pie būvdarbiem (viņam asistēja Ilona), asinis tika “uzsistas”, un kungs pat pamanījās sastrīdēties ar saimnieci un novest viņu līdz asarām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abas puses saprata, ka tas ir bijis tikai strīda karstumā, un neviens neko nedomāja nopietni, kas pierādījās arī pie pusdienu galda, kur saimniece bija pievienojusies – Lauku sētas dalībnieki pēc Mārtiņa atvainošanās vienojās kopīgā apskāvienā.

Foto: Lauku sēta, 8. raidījums

Lielā uzdevuma laikā Mārtiņš iecērt Ingūnai rokā

Šīs dienas sērijas lielais uzdevums bija noplucināt vistu, iztīrīt to no zarnām un citām iekšām, lai beigās no tās sanāktu kārtīgs broileris. Šeit skatītāji varēja būt liecinieki visādiem brīnumiem – Evija, pirmo reizi plūcot putnu, gandrīz apvēmās, bet Mārtiņš netīši iecirta Ingūnai rokā līdz asinīm, kā rezultātā sieviete uzdevuma izpildi nevarēja turpināt.

Uzvaru izcīnīja Ilona, kura uzdevumu pabeidza pirmā, un balvā saņēma jaunu vistu… Taču šoreiz broilerītis bija domāts tikai uzvarētājai.

Cīņā par imunitāti Ingūna un Violeta izģērbjas

Pēc tam Lauku sētas vadītājs Jānis izsludināja imunitātes sacensību, kurā plikiem bija jāskrien cauri nātrēm. Pirmā pieteicās Violeta, bet viņai sekoja Ingūna, kura arī visveiksmīgāk tika galā ar šo uzdevumu. Bija skaidrs – ja blondā meitene šajā cīniņā neizcīna uzvaru, tieši viņa, visticamāk, kā pirmā sēdīsies uz sliņķu sola.

Violeta un Mārtiņš – uz sliņķu sola; šovu pamet meitene

Iekšējā balsojumā kā pirmo uz sliņķu sola dalībnieki sēdināja Violetu, turklāt ļoti pārliecinoši – atskaitot pašas Violetas balsi pret Eviju, dalībnieki vienbalsīgi lēma, ka tieši viņa ir pelnījusi kandidēt uz šova atstāšanu. Savukārt viņai pretī Lauku sētas sievietes iebalsoja Mārtiņu. Pēc viņu domām, tikai vīriešu kārtas pārstāvis spētu uzvarētu skaļo Violetu.

Mārtiņam bija iespēja izvēlēties, kādā uzdevumā viņš sacentīsies ar blondo trakuli, un tas, iespējams, bija par iemeslu, kāpēc vēl pirms sacensības viņa kameru priekšā izplūda asarās. Šā raidījuma fināla uzdevums bija ar cirvi pārcirst uz pusēm baļķi. Loģiski, ka favorīts šajā cīniņā bija Mārtiņš, un savu statusu viņš apliecināja perfekti, “izlidinot” skandalozo Violetu no Lauku sētas.

Netrūka arī izbalsošanas asaru, kā arī bija skaidra abu pušu attieksme, jo neviens īsti no Violetas tā arī neatvadījās…

Video: Lauku sēta, 8. raidījums

TOP komentāri

 • Koļa
  +2 +2 0

  Koļa

  Nu tas uzdevums tak skaidri redzams bij kurš uzvarēs tad jau tik pat labi varēja abiem likt lauzties ar rokām neciešama tā svētā trīsvienība tur un visvairāk tas Mārtinš krīt uz nerviem ar Eviju
 • pfff
  +1 +1 0

  pfff

  Violetai jau sen bija laiks iziet. Tāda pretīga intrigante, kura aiz muguras visus aprunāja un izstrādāja izbalsošanas shēmu, lai tiktu vaļā no konkurentiem. Redz, ka skriešana ar plikiem pupiem nepalīdzēja! Un nevajadzēja čīkstēt, ka nebija pleca, uz kura paraudāt, jo pati jau no paša sākuma atgrūda visus dalībniekus ar savu ļauno dabu!
 • Didzis
  0 0 0

  Didzis

  Lauku sēta pilniigs murgs, nekādas tehnikas drošibas, viņi tur tos bluķus skaldija bez
  aizsargbrilēm un tik tuvu viens otram. tikai taads akmens laikmets iespeejams Latvija.
  Ps. paskataties visādus arzemju šovus par experimentiem un cita veida šovus kur notiek darbība ar instrumentiem, tiek ieveerota elementaaraa tehnikas drošība.!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl