Mainīta ”Lauku sētas” dalībnieku izbalsošanas kārtība

0 Komentāru

Piektdienas, 10. septembra, vakarā kanāla TV6 skatītāju novērtējumam tiks nodota šova ”Lauku sēta” otrā sērija, un tās noslēgumā sagaidāma pirmā izbalsošana. Taču astotajā sezonā ir mainīti izbalsošanas noteikumi.

Kā pirms pirmās izbalsošanas paziņo šova vadītājs Jānis Rāzna, šosezon ir cita kārtībā, kādā dalībnieki tiks izbalsoti.

”Izbalsošanas šķūnī jūs visi netiksieties. Katrā komandā ir viens sliņķis un viens čaklākais. Un uz izbalsošanas šķūni dosies tikai viena komanda. Kura tā būs, to mēs noskaidrosim savstarpējā komandu cīņā,” ar jaunajiem spēles noteikumiem dalībniekus iepazīstina Rāzna.

”Tagad viss pagriežas par 180 grādiem un skatīsies, kā būs,” jaunumus uzņem Raivis.

”Šādu izbalsošanu es tiešām negaidīju. Ir tāds stresiņš, ka pat rokas mazliet dreb,” sajūtās dalās Viktorija. Bet Artūrs atzīst, ka jūtas kā izmests no laivas.

”Tā komanda, kura uzvarēs, ir pasargāta, un tās komandas čaklais varēs uzgavilēt. Tās komandas, kura zaudēs, sliņķis automātiski sēdīsies uz izbalsoto un sliņķu sola, savukārt balsojumā piedalīsies visa komanda,” turpina šova vadītājs.

”Lauku sētā” briest pirmā klope

Kura komanda zaudēs un kurš būs pirmais, kuram šosezon nāksies šovu pamest, skaties piektdien, 10. septembrī, plkst. 21:00 kanālā TV6!

0 Komentāru