Lūk, jaunās zvaigznes! ”Lauku sētas” atlases otrās dienas atraktīvie ļaudis

97 komentāri
Lūk, jaunās zvaigznes! ”Lauku sētas” atlases otrās dienas atraktīvie ļaudis
SKATIES

Noslēgušās atlases ”Lauku sētas” septītajai sezonai. Divu dienu garumā šova veidotāju priekšā stājušies vairāk nekā 400 atraktīvi ļaudis no Latvijas malu malām. Skaties.lv piedāvā ieskatīties atlases norisē.

Konkursanti, stājoties ekspertu priekšā, cenšas pārsteigt spēles veidotājus, uzskaitot savus neskaitāmos talantus un labās īpašības.

Jevgēnijs no Ogres, ja būtu šova pavārs, prastu uztaisīt grūbu suši ar kotletēm un skābenēm. Lauku darbi gan ir sveši, bet dalībai šovā pieteicis draugs, kurš domā, ka to spēj. ”Lauku sētā” meklētu blondu meiteni ar spaiņiem.

Atis no Rēzeknes ikdienā remontē autobusus, bet, tāpat kā ”Lauku sētas” Stiflers, varētu ripot ar mucu. Ēst gatavošana ”Lauku sētā” nebūtu problēma, un gatavs prezentēt savu ēdienkarti.

Maija ir no NMPD darbiniece no Rīgas un arī docētāja universitātē. Strādājusi lauku darbus Latgalē. Darbiniekus modinās ar dziesmu un deju rīta rosmei. Maija ir gatava uz dullībām arī ”Lauku sētā”, jo, kā viņa pati saka: ”Dullības ir arī Neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā, gan deju kolektīvos.”

Dana no Talsiem uz atlasi ieradusies ar dzēriena ”Fanta” kokteilīti, un plāno būt uztura speciālists. ”Viss notiek tā, kā es to gribu, man ir daudz dažādu personību, un parasti uzvar mana ”konfliktējošā puse”,” atzīst Dana.

Jau no pirmās dienas ”Lauku sētā” Dana ir gatava pieiet ar absolūtu pārliecību – viņa šovā ieradīsies jau ar esošu koalīciju, sadarbību veidojot ar puišiem. Ideālais ”Lauku sētas” puisis būtu ar ”sešpaku” – nav svarīgi vai runa par presīti vai alus sešpaku.

Kristu no Jēkabpils dalībai ”Lauku sētā” viņu pieteikuši klasesbiedri. Guntra Krista ir sporta fotogrāfe un strādā suši bārā. Krista sevi raksturo kā skaļu. ”Uzskatu, ka manis ir par daudz, tādēļ gribu sevi ielikt rāmjos,” tā sevi raksturo Krista. Tāpat viņa balsī nebaidās izkliegt, ka ””Lauku sētā” darba daudz.”.

Aizkraukles lepnums ”Lauku sētā”: Jānis Škens veic goda apli “apenēs”

Divu dienu garumā ”Lauku sētas” veidotāju priekšā stājušies vairāk kā 400 atraktīvu ļaužu, un šova veidotājiem priekšā grūts uzdevums – jāizvēlas labākos, kuri piedalīsies spēles septītajā sezonā. Izsaki savas domas par labākajiem komentāros!