Laura vai Kristīne? NOBALSO, kura būs ”Lauku sētas” dalībniece!

61 komentārs
Laura vai Kristīne? NOBALSO, kura būs ”Lauku sētas” dalībniece!
Privātais arhīvs

Šova ”Lauku sēta” jaunās sezonas gaidās Skaties.lv lasītājiem ir ekskluzīva iespēja izvēlēties vienu no šova dalībniecēm. Producenti ir noskatījuši divas lieliskas kandidātes – Kristīni un Lauru, un turpmākais ir jūsu rokās. Uzmanību, atklājam balsojumu, un jau pavisam drīz viena no šīm dāmām dosies uz ”Lauku sētu”!

Viss ir vienkārši – mums ir divas lieliskas meitenes, kuras kā līdzvērtīgas kandidātes izvēlējušies producenti. Taču šovā iekļūs tikai viena, un to lemsiet jūs, Skaties.lv lasītāji!

Līdz pat 25. jūnija plkst. 23.59 jums ir iespēja nobalsot par savu favorīti. Balsot iespējams reizi dienā ar savu sociālo tīklu profilu.

Kristīne

Atraktīvā Kristīne jau četrus gadus dzīvo Ogrē, kur rosās pārtikas veikalā vecākās pārdevējas amatā. ”Esmu neparedzama! It kā neesmu uz kašķiem, bet, ja kāds mani aizskar, lai saturas! Raksturs man šerps,” tā sevi raksturo pirmā kandidāte.

Foto: Kristīne darbībā

Laura

Savukārt Laura sevi raksturo kā ļoti pozitīvu un enerģisku dāmu, kura ikdienā strādā picērijā Siguldā un dejo kolektīvā ”Skujene”. Laura protot izcili labi gatavot, tā ka, ja viņa iekļūs ”Lauku sētā”, beidzot būs kāds, kurš par pavāra lomu nevis pūtīs un vaidēs, bet būs sajūsmā.

”Esmu garastāvokļa cilvēks – ja pret mani izturēsies labi, es būšu laba, bet ja ne – varu būt ļoti asa!” tā Laura.

Foto: Laura darbībā

BALSO!

61 komentārs