”Lauku sētu” patvaļīgi pamet Maija

13 komentāri

Piektdienas, 22. oktobra, vakarā kanāla TV6 skatītāji varēja atkal sekot līdzi raibajiem piedzīvojumiem realitātes šovā ”Lauku sēta”, un, tuvojoties šova finālam, spriedze dalībnieku starpā arvien pieaug.

”Lauku sētā” bija sākusies kārtējā jaunā darba nedēļa, kuras laikā spēles atlikušajiem septiņiem dalībniekiem tika uzticēts iekārtot baskāju taku, izravēt balandas un norakt siltumnīcas priekšu.

Taču līdz ar jaunajiem darba uzdevumiem spēle piedzīvoja kārtējo pavērsienu – kopš šī brīža dalībnieki vairs necīnās komandās, bet katrs pats par sevi. Jaunos spēles noteikumus dalībnieki uzņēma kā nu kurš. Piemēram, Viktorija paziņoja, ka esot ”čau”, jo nu palikusi viena un nav neviena, uz kuru paļauties.

Ilgi nebija jāgaida līdz spēlē tika piedzīvots vēl viens jauns pagrieziens – ”Lauku sētā” kā viesstrādnieks ieradās populārais dziedātājs Markus Riva.

Spēles dalībniekiem bija uzdevums – pēc iespējas labāk nomaskēties un paslēpties no Markus Rivas, un šajā izaicinājumā vislabākais izrādījās Kristaps, kurš ieguva tiesības vienu nakti pavadīt atsevišķā teltī, un viņš līdzi aicināja mīļoto Maiju. ”Mīlnieki tika pie telts. Kristapiņš izcīnīja telti. Gan jau tur bija kādas 18+ ainas arī,” komentēja Sandis.

Kā sprieda Aivis, ekskluzīvajā teltī Kristaps un Maija noteikti nodarbojās arī ar seksu: ”Viņi čupojas visu laiku, tas būtu jocīgi, ja nebūtu.”

Vēlāk Maija šīs runas noliedza: ”Mēs pilnībā neko nedarījām. Gulējām, pat nepapļāpājām vakarā.”

Īpašā uzdevumā dalībniekiem bija iespēja tikt pie papildu ripas, kas noderēs izbalsošanā. Noteikumi vienkārši – stāvot uz koka bluķīšiem, katram uz koka pagales pēc iespējas ilgāk jānotur jēlas olas.

Kaut arī dalībnieki kopš šīs nedēļas cīņu par ”Lauku sētas” uzvarētāja titulu turpina individuāli, spēlē spilgti parādījās saspringtās attiecības starp neformālajām grupām, no kurām vienu veidoja Mārīte, Maija un Kristaps, bet otru – Sandis, Aivis, Viktorija un Marta. Spēlē uzvarēja Mārīte, saņemot tik vērtīgo koka ripu.

Pēc nedēļas darbu pieņemšanas visi septiņi spēles dalībnieki devās uz izbalsošanas šķūni, kur par nedēļas čaklāko tika pasludināta Viktorija, bet par sliņķi – Maija.

Blakus Maijai uz izbalsošanas sola sēdās dalībnieku izbalsotais Kristaps, un neslēpa rūgtumu par Mārītes nodevību. ”Sapratu, ka kopā ar Kristapu ar Maiju es būšu zaudētāja, un pārmetu kažociņu uz otru pusi,” skaidroja Mārīte. ”Tagad ir spēle katram pašam par sevi, un no grimstoša kuģa ir jābēg.”

Pupiņu šķirošanā labāk veicās Maijai, un pārējie šova dalībnieki jau uzgavilēja, ka mājās dosies Kristaps. ”Tas bija kā medus maize,” prieku neslēpa Sandis.

Taču Maija nāca klajā ar negaidītu paziņojumu – viņa savu vietu spēlē bija gatava atdot Kristapam. Viņš draudzenes piedāvājumu palikt ”Lauku sētā” pieņēma.

”Viņš būs uzvaras cienīgs, es viņam ticu,” atzina Maija un pēc pašas vēlēšanās saimniecību pameta.

Darbiem un nedarbiem, ķīviņiem un mīlestībai, intrigām un kaislībām ”Lauku sētā” seko līdzi piektdienu vakaros kanālā TV6 un televīzijā Go3! Savukārt pikantāki notikumi ar dalībniekiem iemūžināti šova aizkulisēs ”Ārpus sētas” televīzijā Go3!

13 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētas” Kristaps atklāj, kā tērēs šovā nopelnītos 9400 eiro

"Lauku sētā" izveidojies vēl viens mīlas pāris

“Lauku sētas” uzvarētājs Kristaps attiecības ar Maiju turpina arī pēc šova

"Instagram" zvaigzne Marta “Lauku sētā” pieņēmusies svarā

“Katra dalībnieka katra darba stunda mums ir miljonu vērta.” Saruna ar "Lauku sētas" saimniekiem Ilzi un Edmundu

Dramatiskā cīņā noskaidrots “Lauku sētas” uzvarētājs

Mārīte “Lauku sētas” laikā ievērojami nokritusies svarā

“Vismaz pusei Latvijas iedzīvotāju “Lauku sēta” nebūtu pa spēkam.” Saruna ar otrās vietas ieguvēju Aivi

“Es to šķūni gribēju sadedzināt.” Iluta atklāti par smagākajiem brīžiem “Lauku sētā”

“Lauku sētā” beidzot ierodas saimnieki

Viktorija, pametot “Lauku sētu”, spriež, ka varētu būt notievējusi

Noskaidroti “Lauku sētas” finālisti