”Lauku sētu” pamet uzreiz divas dalībnieces

”Lauku sētas” septītajā sezonā viens negaidīts pavērsiens seko otram. Piektā darba nedēļa sākas ar Jāņa Rāznas paziņojumu – šoreiz spēli pametīs uzreiz divi! Sliņķus kompānijai pašai nākas izvēlēties no dalībnieku vidus, un negaidīti uz izbalsošanas sola nonāk trīs daiļā dzimuma pārstāves: Sigita, Sintija un Ome.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Zinu
 • andis

  andis

  Liepājai nav par ko satraukties, tas ir tikai "Lauku sētas" triks. Pieļauju, Mārtiņš aizgāja, pabūs ar ģimeni un atgriešanās raidījumā gaidiet atpakaļ. Tante - foršs gabaliņš, kā vajadzēja šovam.
  Nu ko, jau vairs tikai 9 dalībnieki? Vai tas ir loģiski, ka tik ātri sviež ārā dalībniekus? Pašlaik tiek paziņots, ka Sintija ir lielākā komandu afēriste. Neticu! Viņai ir atlikuši max 2 raidījumi, un arī atgriešanās vairs nespīd.
  Guntars nekur nav devies pēc šova atstāšanas, kā tika izziņots, jo it kā LV nav dzīves. Nopietns kandidāts uz atgriešanos.
  Dana: diezgan aizdomīgi, neko nevar skaidri zināt, bet arī liekas ka nekāda afēristes loma Viņai nespīd. Nekas spīdošs.
  Viljams, Ingus: abi divi katrā raidījumā ielien vienā koalīcijā un balso par citu variantu. Atkosti sen jau, tikai pienāks reize kad arī atvadīsies pavisam.
  Venēra: kā čaklākās statusa īpašniece netiks izbalsota no saimniekiem un noteikti būs līdz noslēgumam. Bet to arī novēlu! Ir darītāja un arī vadītāja. Viņu grib izbalsot, jo Viņa ir konkurente, bet mans viedoklis, ka būs grūti.
  Jurčiks: Nu ko tad visi sākumā bija tādā naidā, tagad atkal draugi? Nu tur ir spilgts piemērs, kā tiek veidotas koalīcijas. Un Jurčiks to izmanto.
  Kaspars - variants no kura beibes grib tikt vaļā. Turpinājums ar Viņu neparedzams. Bet man kā dalībnieks simpatizē. Lai veicas.
 • paldies dievam

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!