”Lauku sētu” pamet uzreiz divas dalībnieces

3 komentāri
”Lauku sētu” pamet uzreiz divas dalībnieces
SKATIES

”Lauku sētas” septītajā sezonā viens negaidīts pavērsiens seko otram. Piektā darba nedēļa sākas ar Jāņa Rāznas paziņojumu – šoreiz spēli pametīs uzreiz divi! Sliņķus kompānijai pašai nākas izvēlēties no dalībnieku vidus, un negaidīti uz izbalsošanas sola nonāk trīs daiļā dzimuma pārstāves: Sigita, Sintija un Ome.

”Lauku sētā” rit jau piektā darba nedēļa, un saimniecei padomā jauni darbi, šoreiz – āra baseina atjaunošana. Pirms nedēļas lielā darba veikšanas raidījuma vadītājs Jānis paziņo, ka šajā nedēļā spēli pametīs divi dalībnieki, un spriedze dalībnieku vidū kļūst aizvien lielāka.

Spēka komandai darba vadītājs šoreiz Agnis, turpretī Dailes komandu vadīs Sintija.

Kā jau parasti, daži no strādniekiem ir čaklāki, bet daži slinkāki, un šoreiz izteikti slinkākie ir Juris un Viljams, kuri, kamēr citi strādā, ir nolēmuši atlaisties.

Juris apgalvo, ka darba vadītāja Sintija nav viņus laikus piecēlusi, tā esot Sintijas taktika – abus ar Viljamu nolikt uz sliņķu sola.

Šīs nedēļas pavāre ir Venēra, kura savu darbu veic teicami – beidzot visiem ”Lauku sētas” dalībniekiem garšo viss un vēderi ir pilni. Arī laika apstākļi Ģipkā uzlabojas. Labās dzīves iepriecināta, Sigita nolemj šonedēļ laiski pagulēt saulītē un paslinkot.

Starp Danu un Lindu rodas konflikts, un dalībnieku vidū ir jūtama arvien lielāka spriedze. Koalīciju cīņas un savstarpējās attiecības katru dienu kļūst spraigākas.

Venēra, lai kompāniju iepriecinātu, sarūpējusi greznas brokastis jūras krastā. Skaistās brokastis izjauc Jānis ar paziņojumu, ka katrai komandai ir jāizvirza viens sliņķis, un šī informācija tiks nodota saimniekiem.

Spēka komanda pie lēmuma nonāk ātri – viņu sliņķis ir Sigita. Dailes komanda nevar vienoties tik ātri, kā Spēka komanda, jo šoreiz viedokļi atšķiras. Daži uzskata, ka sliņķis ir Kaspars, bet daži – ka sliņķe ir Ome. Galu galā par sliņķi Dailes komanda nosauc Ivetu jeb Omi.

Dalībniekiem, lai atvilktu elpu, sarūpēta aizraujoša spēle – zābaku mešana. Dailes komanda spēlē izvirzās vadībā un saņem gardu jo gardu balvu – kūku ar saldējuma kokteili, bet ar šiem saldumiem var mieloties tikai četri cilvēki. Kuri – tas jānosaka komandas vadītājai Sintijai.

Galu galā darbi ir paveikti labi. Pie baseina atjaunošanas top arī skaists tiltiņš, saimnieki ar prieku un lielu gandarījumu darbu pieņem.

”Lauku sētas” sliņķi šoreiz ir tie, kurus nominēji paši dalībnieki – Sigita un Ome, šiem lēmumiem saimnieki ir piekrituši. Čaklākā gods atkal Venērai; viņa gan virtuvē, gan darbos visu paspējusi.

Dalībnieku izbalsotā ir Sintija. Sintija izvēlas ”Lauku sētas” klasisko uzdevumu’- pupiņu šķirošanu. Sintija, Sigita un Iveta spraigā cīņā lasa pupiņas, Sintija uzvar un paliek šovā. ”Lauku sētu” pamet Iveta un Sigita.

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

3 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” atkal zog

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

“Esmu lepna par sevi.” Saruna ar Ilutu, “Lauku sētu” pametot

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"

Kadri no Ivara un Kristapa kautiņa, ko televīzijā neparādīja

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Par ko sūrojas Magoniņa, "Lauku sētu" pametot?