”Lauku sētu” pamet abi atraktīvākie puiši; šovam pievienojas meitenes

”Lauku sētā” piedzīvota īpaši aizraujoša sērija. It kā nepietiktu ar to, ka spēlē ieradušās piecas meitenes, spēli satricina paziņojums – šovu pamet divi dalībnieki, turklāt aizliegts izbalsot meitenes. Pēc trauksmainas nedēļas prom braukt nākas atraktīvākajiem zēniem – Gustavam un Aināram.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Skumji
 • andis

  andis

  Gaidām nākošo raidījumu, Eglītes lūgsies sēdēt uz izbalsoto sola, jo kafijas strēbšana nevarēs vilkties visu laiku tik patīkama. Ja šogad bija paredzēts, ka būs puišu sēta, tad tā tam vajadzēja arī notikt, organizatori "pārforsēja" un to par negaidītu pārsteigumu, ka iesūtīja 5 meitenes, kuras nesaprot neko no lauku darbiem nevar nosaukt.
  Nebūs negaidīts pavērsiens par kāda bravūrīga kunga pēkšņu (ir šajā pat portālā izskanējis Gunāra no saimniekšova vārds) ierašanos, visu jauno mākslinieču izlidošanu un izbalsoto puišu atgriešanos.
  Gustavs paņēma tuč par traku ar Armandu, Armands paņēma pārāk pie sirds un kopā sanāca foršs cirks, tieši ko vajadzēja Jāņa darbiniekiem.
  Un tomēr pavērsiens par meiteņu apžēlošanu un šādu rīcību uzreiz pret 2 puišiem, bija stulba ideja no organizatoru puses. Ja jau bija izsludināts par puišu sētu šogad, tad tur meitenes nedrīkstēja vilkt iekšā. Vēl varēja piedot par puišu ievilkšanu jau raidījuma vidū, bet šis vairs nav "negaidīts" un pārsteidzošs notikums. Bet protams, visi turpināsim kā ierasts, 4dienu vakaros pie TV un Lauku sētu!!!!
 • Viesturs Peipiņš
 • Fakts
 • Haha
  • ...

   ...

   Viņas nekad nav bijušas un nebūs vienlīdzīgas vīriešiem 🤦‍♂️ Katram ir savi plusi un mīnusi, katrs var dot labāko attiecīgā lietā un jomā, bet nekad nevarēs likt vienlīdzības zīmi starp vīrieti un sievieti!
 • mazā .
  +10 +10 0

  mazā .

  Kaut kādas aitas savāktas tam šovam .

  Kas ir trimmeris :D ? 🤦🏽‍♀️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!