”Lauku sētu” pamet abi atraktīvākie puiši; šovam pievienojas meitenes

8 komentāri

”Lauku sētā” piedzīvota īpaši aizraujoša sērija. It kā nepietiktu ar to, ka spēlē ieradušās piecas meitenes, spēli satricina paziņojums – šovu pamet divi dalībnieki, turklāt aizliegts izbalsot meitenes. Pēc trauksmainas nedēļas prom braukt nākas atraktīvākajiem zēniem – Gustavam un Aināram.

Ir sākusies trešā darbu nedēļa, bet ap “Zēģelnieku” saimniecību joprojām savilkušies tumši lietus mākoņi, tomēr ‘’Lauku sētā’’ darbs dzen darbu un puiši saņem jaunos darba uzdevumus: jānojauc vecais žogs ap pagalmu, jāizveido saimniecības uzraksts pie iebraucamā ceļa, jāsakārto bardaks garāžā un jāuzbūvē Reksim jauna būda.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Puiši jau gatavi ķerties klāt darbiem, bet viņus sagaida pamatīgs pārsteigums! Darbu sadales laikā ‘’Lauku sētā’’ ierodas neparasta dāma – kupliem, melniem matiem, ekstravagantās drānās un saka, ka ir atbraukusi strādāt.

Puiši ir nepatīkami pārsteigti un uzreiz paziņo, ka meitene, kas stādās priekšā kā Eglīte, šeit ilgi neuzturēsies.

Iepazīsti šovā ienākušās meitenes un apskati bildes TE!

Tomēr viss nebūs tik vienkārši, jo ceļa galā jau spīd rozā zābaki – tur ierodas temperamentīgā grāmatvede Evita, bet virtuvē ielavījušās un savu kārtību ievieš strādīgā Latgales Līga un dullā Dace, kas sapņo kļūt par tālbraucēju.

Daži no puišiem veikli pārmet kažokus uz otru pusi un laipni sagaida meitenes, līdz visbeidzot – ovācijām skanot, ‘’Lauku sētā’’ ierodas blondā, piemīlīgā Evija, kas ‘’Lauku sētā’’ plāno pāraudzināt savu pilsētnieces raksturu un izkāpt no komforta zonas.

Puišu reakcijas dažādas – lielākā daļa vēlas meitenes pēc iespējas ātrāk ”izlidināt” no ‘’Lauku sētas’’. Aigars aicina puišus būt pieklājīgiem pret meitenēm, bet tomēr … pirst. Savukārt Ingus priecīgs, ka ‘’Lauku sētā’’ ieradusies ”gaļa” un būs, kur acis pamielot.

Jānis Rāzna nolemj, ka meitenēm noteikti jādodas palīgā puišiem šīs nedēļas darbos, bet puiši šokā, ka ierastā kārtība ‘’Lauku sētā’’ ir izjaukta. Brālis Armands paziņo, ka viņam palīdzi nevajag un garāžu kārtos viens, Normunds, strādājot ar Daci, neizdveš ne skaņas, bet Evija un Eglīte uzreiz no no puišu puses tiek kronētas par slinkākajām ‘’Lauku sētas’’ dāmām.

Arī Aigaram ar Evitu – sarunas ir asas, lai gan jaušams, ka skarbie joki īstenībā ir sava veida koķetērija un spēle. Aigars saka, ka sākušās netīras spēlītes un Evita speciāli viņu kaitinot ar savu dekoltē! Dalībnieks Jānis atzīst: ”Tagad spēle ir pa īstam sākusies!”

Ja reiz ‘’Lauku sētas’’ dalībnieku pulkam pievienojušās 5 jaunas dalībnieces, saimniece nolemj dalībniekiem uzdot lielāku darbu – gravā pie dīķa, kur šobrīd ir aizauguši brikšņi, saimniece grib redzēt romantisku atpūtas zonu ar galdu, sēdvietām, ugunskura vietu un laipiņu dīķī.

Puiši ir uzvilkti par meiteņu ierašanos, bet dusmas izgāž uz darbu vadītāju Gustavu. Armands ar Gustavu viens otram velta trīsstāvīgus vārdus un izceļas skaļš kašķis, puiši pat piesola viens otram kārtīgi sadot!

Gustavam sanāk sanaidoties arī ar šīs nedēļas pavāriem – Aināru un Ingu, jo tie negrib laist virtuves darbu palīgu Līgu nedēļas darbos. Puiši atzīst – kopš meiteņu ierašanās viss ir sagriezies kājām gaisā un līdz šim miermīlīgā puišu kompānija ir sašķēlusies. Varbūt pie vainas ir grāmatvede Evita, kura sarunām veikli ”piemet uguni”, veido intrigas un jau tikusi pie iesaukas “čūska”?

Tomēr šajā nedēļā ir arī kāda laba ziņā – virtuvē saimnieko Ingus un pavāra palīgs Ainārs. Kurš ir īstais virtuves guru – varam tikai minēt, bet pavāru sniegumu visi slavē uz nebēdu! Darba nedēļas noslēgumā saimniece kā čaklāko novērtē tieši pavāru Ingu, bet par sliņķi – brāli Armandu, jo viņa lielais darbs – garāžas sakārtošana, nav izdarīts 100% kvalitatīvi! Šī nedēļa ir spriedzes pilna arī spēles stratēģijas ziņā – nedēļas vidū izskan paziņojums, ka šajā nedēļā Lauku Sētu pametīs divi dalībnieki.

Izbalsošanā Jānim Rāznam ir pārsteidzošs paziņojums: tā kā meitenes ‘’Lauku sētā’’ tikai nupat apsildījušas degunus un darbos puišiem bijušas tikai palīdzes, meitenes izbalsošanā nepiedalās, proti, par viņām nevar balsot un arī viņas pašas nevar piedalīties balsošanā.

Puiši dusmīgi par šo paziņojumu, bet balsojumā skaidri parādās, ka puiši sadalījušies divās koalīcijās – vieni balso par Gustavu, otri par Aināru un abi puiši sēžas uz sliņķu un izbalsoto sola blakus brālim Armandam. Spraigā pupiņu šķirošanas cīņā uzvaru izcīna nedēļas sliņķis – brālis Armands un tādā veidā aizsūta Gustavu un Aināru mājās.