”Lauku sētas” Zane atklāj, kā uztvērusi mīļotā Ingara aizbraukšanu

9 komentāri
”Lauku sētas” Zane atklāj, kā uztvērusi mīļotā Ingara aizbraukšanu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Nedēļas sākumā ažiotāžu sacēla vēsts par šova “Lauku sēta” varoņa Ingara Babčuka pavērsienu privātajā dzīvē – viņš pārcēlies uz Angliju pie citas meitenes, tikmēr viņa mīļotā Zane Sterķe palikusi Latvijā. Portāls Skaties.lv noskaidroja, kā notikušo uztver Zane.

Ingars uz Angliju devies, lai piedzīvotu un iepazītu ko jaunu. ”Kamēr Latvijā sniegs un sals, uz ziemu būšu šeit, kur nav tik auksti,” sarunā ar Skaties.lv atklāja Ingars. Plašāku stāstu lasi šeit!

Svešumā puisis nav viens, bet dzīvo pie savas labākās draudzenes Laimas Petermanes.

Šova fani jau sprieduši, ka Ingara došanās prom no Latvijas ir pirmais solis uz skaistā pāra atsvešināšanos un attiecību beigām.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Zane, Ingara aizbraukšana, protams, nav nekas viegls.

”Bet mēs uzticamies viens otram un zinu, ka viņš atgriezīsies. Viņš atrodas pie savas labākās draudzenes Laimas. Arī es viņu pazīstu, un viņiem ir māsas un brāļa attiecības. Es viņu gaidu atpakaļ,” saka Zane.

Tāpat meitene zina, ka jebkurā brīdī mīļoto var apciemot: ”Viņa durvis vienmēr ir atvērtas arī Anglijā. Turklāt arī mana labākā draudzene Karīna dzīvo Anglijā un pavisam netālu no vietas, kur atrodas Ingars. Jāsaņemas tikai lidošanai, un esmu jau tur.”

To, ka attālums tikai stiprinās pāra attiecības, norāda arī Zane: ”Protams, es Ingaru gaidīšu atpakaļ, lai varam kopīgi baudīt jaunus piedzīvojumus. Uzskatu, ka šis pārbaudījums tikai stiprina mūsu attiecības.”

”Es tiešām nesaprotu, kāpēc visi apkārt to uztver tik asi. Es uz to visu skatos daudz pozitīvāk,” tā Zane.

Kamēr Ingars ir Anglijā, arī Zane bauda dzīvi. Pagājušajā nedēļā viņa mirdzēja jaunās latviešu filmas ”Jaungada taksometrs” pirmizrādē.