7 komentāri

Ar joni tuvojas pludmales sezona, un neskaitāmas daiļavas steidz izmēģināt mokošu diētu receptes, lai bikini izskatītos perfekti. ”Lauku sētas” zvaigzne Vita Taube pat kameru priekšā nebaidījās grozīties pliku punci. Kāds ir viņas perfektās formas noslēpums?

Pagājušovasar ”Lauku sētas” laikā plašas diskusijas izpelnījās Vitas uznāciens kameru priekšā tērpā ar pliku punci. Lai arī Vitai ir jau pāri 30, viņas augumu varētu apskaust pat divdesmitgadnieces!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Vita, viņa nekādas diētas neietur. ”Man aktīvs dzīvesveids. Ēdu, ko gribas, galvenais kustēties,” Skaties.lv atklāj Vita.

Un izkustēšanās nekādā gadījumā nav saistīta ar nepatīkamām izjūtām!

”Labs sekss!” smejoties savu mīļāko fizisko aktivitāti, kas garantē lielisku izskatu, atklāj Vita. Un kad gan, ja ne pavasarī? ”Pavasaris kāreiz runču laiks,” smejas ”Lauku sētas” zvaigzne.

Un kurš ir tas laimīgais? Lasi TE!

Kā uzsver Vita, labs sekss ir skaistuma garants.  ”Ātri sadedzina kalorijas un garantē labsajūtu. Ja vēl pēc tam var aizmigt apskāvienā, diētas nav vajadzīgas,” smaida Vita.

Bet ko iesākt, ja līdz seksam vēl jāpagaida? Kā iegūt lielisku formu, ar kuru savaldzināt iespējamo mīlas prieku partneri?

”Kā otro opciju iesaku dejas,” tā Vita, kura uzskata – kustībām dzīvē jābūt pilnām prieka!

TOP komentāri

 • Manuprāt
  +8 +7 -1

  Manuprāt

  Laukos ar maucību vien nepietiek. Vajag arī strādāt. Ja tik ļoti liela vēlme seksoties, lai brauc uz Vecrīgas barčikiem. Tur puiši saprotoši.
 • Tavs paziņa vīrietis
 • Ieva.
  +2 +2 0

  Ieva.

  Man ir trīs bērni un perfekts augums, bez riepām un celulīta. Tas kurš rakstīja šo rakstu laikam skapī dzīvo ja uzskata ka viņa ir satriecòša.. fuii..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl